GRY

Encyklopedia gier Nintendo

Przedstawiamy gry dostępne na konsolach Nintendo

Shovel Knight Treasure Trove

Shovel Knight: Treasure Trove

03.03.2017

Shovel Knight: Treasure Trove to pełna i kompletna edycja gry Shovel Knight, klasycznej serii gier action-adventure z niesamowitą rozgrywką.


The Legend of Zelda Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

03.03.2017

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o grach z serii The Legend of Zelda. Wkrocz do świata pełnego odkryć, eksploracji i przygód w Breath of the Wild.


Mario Kart 8 Deluxe hero

Mario Kart 8 Deluxe

28.04.2017

Ruszaj w drogę z ostateczną wersją Mario Kart 8 i graj zawsze i wszędzie! Ścigaj się z przyjaciółmi lub walcz z nimi w zmienionym trybie walki.


Thumper hero

Thumper

18.05.2017

Thumper to rytmiczna przemoc: klasyczna rytmiczna gra akcji, oszałamiająca prędkość i brutalna fizyczność.


Cave Story + hero

Cave Story +

20.06.2017

Młody, cierpiący na amnezję bohater odkrywa ukrytą krainę i przysięga chronić żyjące w niej bezbronne stworzenia! Czy uda mu się powstrzymać szalonego doktora?


Sonic Mania hero

Sonic Mania

15.08.2017

Przeżyj ostateczne połączenie przeszłości i przyszłości w grze Sonic Mania, zupełnie nowej przygodzie 2D Sonic działającej w 60 klatkach na sekundę.


Axiom Verge hero

Axiom Verge

05.10.2017

To przygoda akcji, na którą czekaliście od dziesięcioleci. Po wypadku w laboratorium naukowiec budzi się w tajemniczym, obcym świecie. Czy to odległa planeta?


Stardew Valley hero

Stardew Valley

05.10.2017

Odziedziczyłeś starą działkę rolną swojego dziadka w Stardew Valley. Uzbrojony w podarowane narzędzia i kilka monet, wyruszasz, aby rozpocząć nowe życie.


Super Mario Odyssey hero

Super Mario Odyssey

27.10.2017

Odkrywaj niesamowite miejsca daleko od Grzybowego Królestwa, dołączając do Mario i jego nowego sprzymierzeńca Cappy'ego.


Enter the Gungeon hero

Enter the Gungeon

14.12.2017

Enter the Gungeon to bullet hell dungeon crawler podążający za grupą odmieńców, którzy chcą strzelać, grabić, robić uniki i przerzucać się stołami.


SteamWorld Heist  Ultimate Edition hero

SteamWorld Heist: Ultimate Edition

28.12.2017

W grze SteamWorld Heist dowodzisz piratami-robotami w epickich taktycznych strzelaninach. To strategia turowa z wartką akcją.


Celeste hero

Celeste

25.01.2018

Pomóż Madeline przetrwać jej wewnętrzne demony podczas podróży na szczyt Celeste Mountain w tej super-trudnej, ręcznie stworzonej platformówce.


Crypt of the NecroDancer  Nintendo Switch Edition hero

Crypt of the NecroDancer: Nintendo Switch Edition

01.02.2018

Crypt of the NecroDancer to wielokrotnie nagradzana, rytmiczna gra typu dungeon crawling. Czy zdołasz przetrwać ten śmiertelnie niebezpieczny loch tańcząć?


Night in the Woods hero

Night in the Woods

01.02.2018

Mae Borowski, która porzuciła studia, wraca do rozpadającego się górniczego miasteczka Possum Springs, aby powrócić do dawnego, pozbawionego celu życia.


Buck Bradley Comic Adventure

Buck Bradley: Comic Adventure

04.03.2022

Akcja Buck Bradley: Comic Adventure toczy się w świecie Terrastramby – kraju postapokaliptycznym, zniszczonym przez toksyczne zanieczyszczenia, które zamieniają ludzi w mutantów.


Gav-Gav Odyssey

Gav-Gav Odyssey

04.03.2022

Gav-Gav Odyssey to kolejny sposób na zastrzyk nostalgii! Ta gra łączy w sobie najlepsze elementy z gier złotej ery: platformówki, strzelania i łamigłówki.


Gunborg Dark Matters

Gunborg: Dark Matters

04.03.2022

Gunborg: Dark Matters to arkadowa, pełna akcji platformówka w kosmosie, z płynną rozgrywką i świetną ścieżką dźwiękową synthwave podobną do tych z lat 80-tych.


Ink Cipher

Ink Cipher

04.03.2022

Ink Cipher to eleganckie podejście do łamigłówki znanej jako krzyżówka szyfrów, słowo kodowe, łamacz kodów lub kaidoku.


Operation Zeta

Operation Zeta

04.03.2022

Operation Zeta to kosmiczna gra akcji. Wielka bitwa o kryptonimie „Operacja Zeta” została przegrana. Twój statek jest w ruinie i musisz działać szybko, aby zebrać wszystkie części i naprawić swój statek, zanim strefa wojny zostanie całkowicie zniszczona przez laser śmierci wroga.


Quest for Infamy

Quest for Infamy

04.03.2022

Wróć do czasów świetności odgrywania roli i przygód w tej pełnej humoru epickiej fantazji, utrzymanej w stylu klasycznych gier RPG, w której wcielasz się w uroczego złoczyńcę.