The Legend of Zelda Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch

Opis


Zapomnij o wszystkim, co wiesz o grach z serii The Legend of Zelda. Wkrocz do świata pełnego odkryć, eksploracji i przygód w The Legend of Zelda: Breath of the Wild, nowej, przełomowej grze z uznanej serii. Podróżuj przez rozległe pola, lasy i szczyty górskie, odkrywając, co stało się z królestwem Hyrule w tej niesamowitej grze przygodowej na otwartym powietrzu. Teraz, na Nintendo Switch, twoja podróż jest bardziej wolna i otwarta niż kiedykolwiek.

Rozgrywka


Breath of the Wild to gra action-adventure osadzona w otwartym świecie, w której gracze mają za zadanie eksplorować królestwo Hyrule, kontrolując Linka. Breath of the Wild zachęca do nieliniowej rozgrywki, co ilustruje brak zdefiniowanych wejść i wyjść z obszarów, niewielka liczba instrukcji dla gracza oraz zachęta do swobodnej eksploracji.

Breath of the Wild wprowadza do serii Zelda spójny silnik fizyczny, pozwalający graczom podchodzić do problemów na różne sposoby, zamiast próbować znaleźć jedno rozwiązanie. Gra zawiera także "silnik chemiczny", który definiuje właściwości fizyczne większości obiektów i określa, w jaki sposób wchodzą one w interakcje z graczem i między sobą. Na przykład, podczas burzy metalowe przedmioty przyciągają silne pioruny. Dlatego podczas burzy gracz musi uważać, aby nie nosić metalu, ale może też rzucać metalowymi przedmiotami w przeciwników, aby przyciągnąć do nich pioruny. Takie podejście do projektowania daje w rezultacie nieuporządkowany i interaktywny świat, który zachęca do eksperymentowania i pozwala na nieliniowe zakończenie historii.

Trailer

Galeria

Data premiery: 03.03.2017
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Nintendo
Gatunki: Przygodowa, Akcji, RPG, Inne
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Duński, Rosyjski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz