Redakcja serwisu NintendoNews.pl

mateusz-drozdowski

Mateusz Drozdowski

Twórca, Redaktor naczelny

Twórca serwisu. Od najmłodszych lat byłem zakochany w grach Nintendo, pierwsze kroki Mario stawiałem na tak zwanym Pegazusie. Z powodu braku funduszy ominęło mnie kilka generacji konsol Nintendo, ale w ostatnich latach nadrabiam to w każdej wolnej chwili. Poza grami video... gram w inne gry, chociażby Magic: the Gathering.

bartosz-skurpel

Bartosz Skurpel

Redaktor

Jestem inżynierem fizyki technicznej, który uwielbia interesujące fabuły w grach. Tak samo jak dzielić się swoimi spostrzeżeniami i oceną z innymi. Ze Switchem zaznajomiony na początku roku 2022, ale wciągnęło mnie to bez reszty. Gra o której nigdy nie zapomnę: Transistor.

konrad-lippert

Konrad Lippert

Redaktor

Na co dzień zajmuję się organizacją konkursu łazików marsjańskich, żeby wieczorami móc oddać się graniu. Preferuję PvE od PvP, herbatę od kawy i gotować niż zamawiać. Lubię klimaty post-apo, jeździć na woodstock i słuchać muzyki. Posiadam komplet smoczych kul.

niko-wlodek

Niko Włodek

Redaktor

Ten, na którego recenzję się prędzej czy później obrazicie. Podobno ma lekkie pióro, ale ciężko mu się do tego przyznać. Emerytowany podcaster, entuzjasta Switcha, pogromca gier wszelakich.

krzysztof-cichy

Krzysztof Cichy

Redaktor

Zawodowo kucharz, a w wolnym czasie ostro naginam na konsolach. Kolekcjonuję gry, figurki i poradniki. Zawsze wybiorę świetny soundtrack ponad dobrą fabułę. Switch to moje pierwsze Nintendo, a za Zeldę dam się pociąć.

monika-hodowicz

Monika Hodowicz

Redaktorka

Była podcasterka popkulturowa, filmowa oraz wrestlingowa. Geek z wyboru. Całym serduchem kocha Nintendo Switcha z wąsatym hydraulikiem na czele, ale lubi przysiąść również do swojego Xbox’a czy Playstation. Najwięcej czasu traci na kolejną rundę w ulubionych grach typu roguelike.