Crypt of the NecroDancer  Nintendo Switch Edition hero

Crypt of the NecroDancer: Nintendo Switch Edition - Nintendo Switch

Opis


Crypt of the NecroDancer to wielokrotnie nagradzana, rytmiczna gra typu dungeon crawling. Czy zdołasz przetrwać ten śmiertelnie niebezpieczny loch tańca, zabić NecroDancera i odzyskać swoje wciąż bijące serce? A może zostaniesz niewolnikiem rytmu na całą wieczność?

Rozgrywka


Gracze muszą poruszać się zgodnie z rytmem, aby poruszać się po losowo generowanych lochach, walcząc z tańczącymi szkieletami, zombie, smokami i nie tylko, jednocześnie bawiąc się przy nagradzanej ścieżce dźwiękowej Danny'ego Baranowsky'ego! Możesz nawet połączyć siły z przyjacielem w lokalnym trybie współpracy!

ZŁOTO I ŁUPY CZEKAJĄ

Zbieraj diamenty, aby odblokować stałe ulepszenia i lepszy sprzęt, który pozwoli ci przedostać się głębiej do legowiska NecroDancera. Im głębiej zejdziesz, tym więcej zdradliwych wrogów napotkasz.

WYŚCIG NA SZCZYT

Pokonując głębiny krypty, wznieś się na wyżyny. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest uzyskanie najwyższego wyniku, czy też ukończenie biegu w jak najkrótszym czasie, możesz rywalizować z liczną społecznością graczy w szeregu stałych i codziennych wyzwań dla wszystkich postaci.

Trailer

Galeria

Data premiery: 01.02.2018
Wydawca: Brace Yourself
Twórcy: Brace Yourself Games
Gatunki: RPG, Muzyczna, Akcji, Inne
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz