Enter the Gungeon hero

Enter the Gungeon - Nintendo Switch

Opis


Enter the Gungeon to bullet hell dungeon crawler podążający za grupą odmieńców, którzy chcą strzelać, grabić, robić uniki i przerzucać się stołami na drodze do osobistego rozgrzeszenia poprzez dotarcie do legendarnego skarbu Gungeonu: broni, która może zabić przeszłość. Wybierz bohatera (lub połącz siły w kooperacji) i wywalcz sobie drogę na dno Gungeonu, przeżywając wymagającą i rozwijającą się serię pięter wypełnionych niebezpiecznie uroczymi Gundeadami i uzbrojonymi po zęby przerażającymi bossami Gungeonu. Zbieraj cenne łupy, odkrywaj ukryte sekrety i rozmawiaj z oportunistycznymi kupcami i sklepikarzami, aby kupować potężne przedmioty i zyskać przewagę.

Rozgrywka


  • The Gungeon - stale rozwijająca się fortreca typu bullet hell, która w elegancki sposób łączy skrupulatnie ręcznie zaprojektowane pomieszczenia w proceduralnie generowanym labiryncie, mającym na celu zniszczenie wszystkich, którzy przekroczą jego mury. Ale uważaj - Gungeon reaguje na nawet najbardziej skromne zwycięstwo w walce z jego strażnikami i pułapkami, podnosząc stawkę i wyzwania, które można w nim znaleźć! 
  • Kult Gundardu: The Gungeon to nie tylko pułapki i przepaście - uspokój nerwy i wyostrz celność, stawiając czoła uzbrojonemu po zęby Kultowi Gundardu. Ci uczniowie broni nie cofną się przed niczym, aby położyć bohaterów na ich drodze i zastosują każdą taktykę niezbędną do obrony swojej świątyni.
  • Grungeoneers: Wybierz jednego z kilku nieprawdopodobnych bohaterów, z których każdy jest obciążony głębokim żalem i szuka sposobu, by zmienić swoją przeszłość, bez względu na koszty. Pełni odwagi i desperacji, ci poszukiwacze przygód nie zawahają się nurkować przez płonące ściany, przetaczać się przez ścianę kul lub kryć się za wszystkim, co jest w pobliżu, aby dotrzeć do celu żywym! 
  • Broń: Odkryj i odblokuj dziesiątki fantastycznych broni, aby unicestwić wszystko, co stanie ci na drodze w Gungeonie - każda z nich ma własną, unikalną taktykę i amunicję. Uwolnij wszystko, od sprawdzonych pocisków, laserów i kul armatnich po dziwacznie skuteczną salwę tęczy, ryb, piankowych strzałek i pszczół! Tak, pszczół. 

Trailer

Galeria

Data premiery: 14.12.2017
Wydawca: Devolver Digital
Twórcy: Dodge Roll
Gatunki: Akcji, Przygodowa, Zręcznościowa
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz