Stardew Valley hero

Stardew Valley - Nintendo Switch

Opis


Odziedziczyłeś po dziadku starą działkę rolną w Stardew Valley. Uzbrojony w podarowane narzędzia i kilka monet, wyruszasz, aby rozpocząć nowe życie. Czy zdołasz nauczyć się żyć z ziemi i przekształcić te zarośnięte pola w dobrze prosperujący dom? Nie będzie to łatwe. Odkąd w mieście pojawiła się korporacja Joja, dawne zwyczaje prawie zanikły. Dom kultury, niegdyś najbardziej ożywiony ośrodek aktywności w mieście, teraz leży w gruzach. Ale dolina wydaje się pełna możliwości. Przy odrobinie poświęcenia możesz być tym, który przywróci Stardew Valley świetność! 

Zawartość


  • Zmień swoje zarośnięte pole w tętniącą życiem farmę! Hoduj zwierzęta, uprawiaj rośliny, załóż sad, wytwarzaj przydatne maszyny i nie tylko! Będziesz miał mnóstwo miejsca, aby stworzyć farmę swoich marzeń.
  • Z czasem doskonal swoje umiejętności. Przechodząc drogę od początkującego farmera do mistrza, będziesz zdobywać kolejne poziomy w 5 różnych dziedzinach: rolnictwie, górnictwie, walce, rybołówstwie i zbieractwie. W miarę postępów poznasz nowe przepisy kulinarne i rzemieślnicze, odblokujesz nowe obszary do eksploracji i dostosujesz swoje umiejętności, wybierając jedną z wielu profesji.
  • Stań się częścią lokalnej społeczności. W Stardew Valley mieszka ponad 30 unikalnych postaci, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem nowych przyjaciół! Każda osoba ma swój własny plan dnia, urodziny, unikalne cutscenki i nowe rzeczy do powiedzenia w ciągu tygodnia i roku. Gdy się z nimi zaprzyjaźnisz, otworzą się przed Tobą, poproszą Cię o pomoc w rozwiązaniu osobistych problemów lub zdradzą Ci swoje sekrety! Weź udział w sezonowych festiwalach, takich jak luau, nawiedzony labirynt i święto zimowej gwiazdy.
  • Zbadaj rozległą, tajemniczą jaskinię. Gdy zapuścisz się głębiej pod ziemię, natkniesz się na nowe, niebezpieczne potwory, potężne bronie, nowe środowiska, cenne kamienie szlachetne, surowce do produkcji i ulepszania narzędzi oraz tajemnice do odkrycia.
  • Tchnij nowe życie w dolinę. Od czasu otwarcia JojaMartu stary sposób życia w Stardew Valley uległ zmianie. Duża część infrastruktury miasta popadła w ruinę. Pomóż przywrócić Stardew Valley dawną świetność, naprawiając stary dom kultury, albo wybierz inną drogę i połącz siły z Korporacją Joja.
  • Wytypuj i poślub partnera, z którym będziesz dzielić życie na farmie. Do wyboru jest 12 kawalerów i panien, a każdy z nich ma unikalną cutscenkę rozwoju postaci. Po ślubie twój partner będzie mieszkał z tobą na farmie. Kto wie, może będziecie mieć dzieci i założycie rodzinę?
  • Spędź relaksujące popołudnie w jednym z lokalnych łowisk. Wody obfitują w sezonowe odmiany pysznych ryb. Wykonaj przynętę i więcierze na kraby, które pomogą Ci w drodze do złowienia każdej ryby i stania się lokalną legendą!
  • Oddaj artefakty i minerały do lokalnego muzeum.
  • Gotuj pyszne posiłki i wytwarzaj przydatne przedmioty, które pomogą ci w pracy. Ponad 100 przepisów kulinarnych i rzemieślniczych zapewnia szeroki wachlarz przedmiotów do stworzenia. Niektóre z gotowanych dań dają ci nawet tymczasowy wzrost umiejętności, szybkości biegu lub sprawności bojowej. Wytwarzaj przydatne przedmioty, takie jak strachy na wróble, olejarki, piece.

Teraz z dodatkiem gry wieloosobowej! Zaproś 1-3 graczy, aby dołączyli do Ciebie w dolinie! Gracze mogą współpracować, aby stworzyć dobrze prosperującą farmę, dzielić się zasobami i budować relacje z mieszkańcami miasteczka lub między sobą. Ponieważ więcej rąk do pracy to więcej niż jedna, gracze mają możliwość skalowania marży zysku ze sprzedanych produktów, aby zapewnić sobie bardziej wymagające doświadczenie.

Trailer

Galeria

Data premiery: 05.10.2017
Wydawca: ConcernedApe
Twórcy: ConcernedApe
Gatunki: RPG, Symulacja
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy:

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz