Mario Kart 8 Deluxe hero

Mario Kart 8 Deluxe - Nintendo Switch

Opis


Wyrusz w drogę z ostateczną wersją gry Mario Kart 8 i graj zawsze i wszędzie! Ścigaj się ze znajomymi lub walcz z nimi w zmienionym trybie bitwy na nowych i powracających trasach. Graj lokalnie w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy w rozdzielczości 1080p podczas gry w trybie TV. Wszystkie trasy z wersji na Wii U, w tym DLC, powracają w chwalebnej formie. Dodatkowo, Inklingowie pojawiają się jako zupełnie nowe postacie gościnne, wraz z powracającymi ulubieńcami, takimi jak Król Boo, Dry Bones i Bowser Jr!

Zawartość


  • Największa lista postaci w historii Mario Kart. W grze Mario Kart 8 Deluxe do wyboru są 42 postacie - to największy spis w całej serii!
  • Mnóstwo tras! Ścigaj się o puchar na 48 trasach, w tym na trasach inspirowanych Excite Bike i serią Legend of Zelda.
  • Mocne uderzenie dzięki power-upom. Zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki 23 potężnym przedmiotom. Możesz nawet trzymać dwa przedmioty naraz!
  • Większy, lepszy Battle Mode. Dzięki pięciu rodzajom bitew możesz pokonać konkurencję na więcej sposobów niż kiedykolwiek.

Trailer

Galeria

Data premiery: 28.04.2017
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Nintendo
Gatunki: Wyścigowa, Wieloosobowa, Inne
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Duński, Portugalski, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1-4

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz