Super Mario Odyssey hero

Super Mario Odyssey - Nintendo Switch

Opis


Poznaj niesamowite miejsca daleko od Grzybowego Królestwa, dołączając do Mario i jego nowego sprzymierzeńca Cappy'ego w ogromnej, podróżującej po całym świecie przygodzie 3D. Wykorzystaj nowe, niesamowite umiejętności, takie jak chwytanie i kontrolowanie przedmiotów, zwierząt i wrogów, aby zbierać Księżyce Mocy, dzięki którym będziesz mógł zasilić sterowiec Odyseja i uratować księżniczkę Peach przed planami ślubnymi Bowsera!

Rozgrywka 


Dzięki bohaterskiemu Cappy'emu w kształcie kapelusza Mario zyskał nowe ruchy, które sprawią, że na nowo przemyślisz jego tradycyjną grę w bieganie i skakanie, takie jak skok przez kapelusz, rzut kapeluszem i chwytanie. Wykorzystuj schwytanych towarzyszy, takich jak wrogowie, przedmioty i zwierzęta, aby przechodzić kolejne etapy gry i odkrywać mnóstwo ukrytych przedmiotów. A jeśli masz ochotę zagrać z przyjacielem, po prostu podaj mu kontroler Joy-Con!

Gracz 1 kontroluje Mario, a gracz 2 Cappy'ego. Ta sandboksowa przygoda Mario w stylu 3D - pierwsza od czasu uwielbianego Super Mario 64 z 1996 roku i Super Mario Sunshine z 2002 roku - jest pełna sekretów i niespodzianek, a także nowych, ekscytujących królestw do odkrycia.

Trailer

Galeria

Data premiery: 27.10.2017
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Nintendo
Gatunki: Platformówka, Akcji
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Duński, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz