peachhero

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Zmiany na okładce gry Princess Peach: Showtime

Nintendo zmieniło okładkę swojej nadchodzącej gry z Księżniczką Peach, teraz przedstawiając znacznie bardziej zdecydowaną Peach. 


Jak zauważono na Twitterze przez Nintendeal, Nintendo po cichu zaktualizowało okładkę gry Princess Peach: Showtime. Zmiany są subtelne, chociaż trudno nie zauważyć, co stało się z Kung Fu Peach. Spoglądając na prawą stronę okładki poniżej, można zauważyć, że Peach wygląda teraz na znacznie bardziej zdecydowaną – co ma sens, jeśli wykonuje różne ruchy ze sztuki walki. Nie wiadomo, dlaczego Nintendo uznało, że Peach musi wyglądać bardziej gniewnie. 

Inną znaczącą zmianą, którą można zauważyć w przypadku Peach na środku ilustracji jest to, że Nintendo zamieniło standardowy model Peach, do którego byliśmy przyzwyczajeni na przestrzeni gier z serii Super Mario, na taki który bardziej przypomina wersję, którą widzimy w filmie Super Mario Bros. od Illumination.

To nie jest zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że film Super Mario Bros pomógł sprzedać ogromną ilość kopii gry Mario Kart 8. Być może deweloper liczy na to, że popularność filmu pomoże również w sprzedaży Princess Peach: Showtime. 


Niezależnie od tego, co znajduje się na okładce gry, nadal bardzo ekscytuje możliwość grania w pierwszą samodzielną grę Księżniczki Peach od prawie 20 lat. Na szczęście nie musimy zbyt długo czekać, aby ją wypróbować, ponieważ premiera Princess Peach: Showtime jest zaplanowana na 22 marca 2024 roku – to zaledwie pięć miesięcy od tego momentu. Pierwszy pełen wgląd w grę dostaliśmy podczas ostatniego Nintendo Direct, gdzie mogliśmy zobaczyć niektóre zmiany w kostiumach Peach – włącznie z tymi, które pojawiły się na okładce. 

W nadchodzącej grze platformowej Peach będziemy współpracować z nowym pomocnikiem o imieniu Stella, gdy razem będą bronić Sparkle Theatre. Jak już wspomnieliśmy, Peach będzie musiała wcielić się w różne postacie, które nadadzą jej różnych zdolności i mocy, w tym Detective Peach, Patisserie Peach i wiele innych.

Jaka jest wasza opinia na temat wprowadzenia nowego modelu Peach, bardziej przypominającego wersję z filmu Super Mario Bros. od Illumination?

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz