zelda-en-minecraft-sin-mods

Właściciel zdjęcia: C1OUS3R

YouTuber odtwarzył klasyczną Zeldę w Minecrafcie bez żadnych modów

Gracze Minecrafta odtwarzają niektóre swoje ulubione tytuły w grze. Mogliśmy już zobaczyć kilka niesamowitych dzieł inspirowanych grami stworzonych przy pomocy odpowiednich narzędzi, począwszy od Bloodborne poprzez The Elder Scrolls III: Morrowind. YouTuber o nazwie C1OUS3R stworzył grywalną wersję oryginalnego The Legend of Zelda wewnątrz Minecrafta.


Już wcześniej powstała Zelda odtworzona w Minecrafcie, jednak projekt, o którym mowa przenosi ten klasyczny tytuł na wyższy poziom. C1OUS3R wrzucił na swój kanał materiał wideo, w którym zabiera swoich widzów na wycieczkę przez proces odtwarzania gry bez użycia modów jak tylko to jest możliwe. YouTuber decydował się na bezpośrednią edycję tekstur, co pozwoliło na zbudowanie całego świata Legend of Zelda od podstaw. 

Oczywiście, nie może być The Legend of Zelda bez Linka, tutaj C1OUS3R musiał wykazać się odrobiną kreatywności. Po stworzeniu modelu Linka, nałożył go na dynię, a następnie udzielił gracza niewidzialnym, sprawiając wrażenie, że gra się jako Link. Poprzez szereg sztuczek użytych w grze modder sprawił, że model Linka się obraca w kierunku, w którym on idzie. 

Jeśli chodzi o wrogów, nie każdy z nich jest obecny w tej wersji The Legend of Zelda. C1OUS3R wybrał kilku przeciwników, dając im własne AI i rozrzucił ich po mapie, aby gracze mogli z nimi walczyć. Po stworzeniu lochów, kolejnych wrogów osadzonych w nich oraz innych elementów takich jak klucze i przedmioty, build gry został skończony. Jeżeli chcecie uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, film jest do obejrzenia poniżej. C1OUS3R zapowiedział, że projekt zostanie udostępniony publicznie, gdy materiał wideo zdobędzie 5,000 polubień.

 
Na początku tego roku ten sam YouTuber podzielił się swoim projektem oryginalnego Super Mario Bros. w Minecrafcie działającą całkowicie na waniliowym Minecrafcie. C1OUS3R zrobił również w grze Sonic the Hedgehog, który jest równie niesamowity. 

Co sądzicie o odtworzeniu Zeldy w Minecrafcie? Dajcie znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz