1665089798 417259 1665089845 noticia normal

Właściciel zdjęcia: Nintendo/Illumination Entertainment

Wyciekły informacje o promocji nadchodzącego filmu Super Mario Bros.

Super Mario Bros.: The Movie ma pojawić się w kinach na początku 2023 roku i wygląda na to, że Illumination Entertainment ma duże plany na promocję ekranizacji. W sieci wyciekło CV osoby, która pracowała dla firmy między czerwcem a sierpniem 2022 roku. Choć ciężko potwierdzić autentyczność życiorysu tego pracownika, to wymienia on kilka obowiązków pracowniczych w firmie. Dwa z nich odnoszą się do filmu Super Mario Bros.: Reklama Mountain Dew z udziałem Charliego Daya (Luigi) oraz „spoty telewizyjne z dużych wydarzeń sportowych” na potrzeby filmu.  Jak to bywa z przeciekami, należy traktować tego typu informacje z przymrużeniem oka, póki nie dostaniemy oficjalnego potwierdzenia. 


Screenem CV podzielił się na Twitterze użytkownik KingMario2004, a przeczytać możecie go poniżej
Wprawdzie trudno ocenić autentyczność tych informacji, ale z pewnością wydają się one wiarygodne. Oprócz podkładania głosu pod postać Luigiego, Charlie Day pojawił się w wielu różnych spotach reklamowych dla Mountain Dew. Reklama, w której Day występuje, jako Luigi lub po prostu taka związana z filmem wydaje się być prawdopodobna. Film ma mieć premierę 7 kwietnia, więc możliwe, że „spot o dużym wydarzeniu sportowym” odnosi się do Super Bowl. Na razie fanom pozostaje cierpliwie czekać i się przekonać, który z tych przecieków się sprawdzi. 

Oprócz Charliego Daya, jako Luigiego w Super Mario Bros. Movie wystąpią Chris Pratt jako Mario, Jack Black jako Bowser, Anya Taylor-Joy jako Księżniczka Peach, Seth Rogen jako Donkey Kong, Keegan-Michael Key jako Toad i wiele innych. Przed zwiastunem fani Nintendo byli niepewni, co do jakości produkcji. Trailer ukazał się w zeszłym miesiącu, a odbiór okazał się pozytywny. Nie wiadomo czy po premierze film uzyska podobne pochwały od fanów, ale jest dużo pozytywnych komentarzy wokół niego niż było to jeszcze kilka miesięcy temu. Miejmy nadzieję, że Nintendo i Illumination w pełni wykorzystają potencjał marki Super Mario Bros. 

Podobał wam się pierwszy trailer filmu? Chcielibyście zobaczyć Luigiego w reklamie Mountain Dew? Dajcie nam znać w komentarzach lub podzielcie się z nami waszą opinią na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz