mario-movie-still

Właściciel zdjęcia: Nintendo / Illumination Entertainment

Wyciekła grafika Super Mario Bros. Movie, która ujawnia niezapowiedzianą postać

Nowy zwiastun filmu Super Mario Bros. Movie ma mieć swoją premierę już dziś, a do sieci wyciekła nowa grafika. Obraz, o którym jest mowa wydaje się być nowym plakatem i przedstawia Mario i Luigi’ego stojących obok siebie na ulicach Brooklynu. Pierwszy teaser filmu pokazał, że Mario budzi się w Mushroom Kingdom, jednak plakat wydaje się ukazywać bohaterów w ich naturalnym środowisku. 


O ile sam obraz jest już powodem do ekscytacji, sprawne oko fanów zauważyło w tle coś jeszcze. Znajduje się tam postać, która nie została jeszcze zapowiedziana – Pauline. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się u boku Mario w jego debiucie na automatach Donkey Kong, a w ciągu ostatnich lat Pauline przeżywa swój renesans dzięki wystąpieniu w Super Mario Odyssey. Pauline jest widoczna w tle po prawej stronie w pobliżu barbera. Mimo, że plakat wygląda autentycznie, czytelnicy powinni brać tę informację z przymrużeniem oka, dopóki nie dostaniemy oficjalnego stanowiska. Obrazek jest dostępny w tweecie od Monkey Makaveli do wglądu poniżej.


Postać Pauline jak najbardziej miałaby prawo bytu w produkcji. Wszystko, co Nintendo i Illumination Entertainment ujawniło odnośnie Super Mario Bros Movie sugeruje, że fabuła będzie się trzymać blisko najwcześniejszej fabuły tej franczyzy. To obejmuje postacie, które były w uniwersum od początku, jak chociażby Spike z Wrecking Crew czy Donkey Kong z Cranky Kongiem, którzy mają się pojawić. Pauline może się tam pojawić, aby być może nawiązać w fabule do poprzednich konfliktów Mario z klanem Kongów. 

Po premierze zwiastuna powinniśmy wiedzieć znacznie więcej o nadchodzącej filmowej produkcji. Podczas gdy początkowo wielu fanów Nintendo było sceptycznie nastawionych do Super Mario Bros. Movie, gdy produkcja została ogłoszona, pierwszy trailer podbił serca wielu ludzi. Miejmy nadzieję, że drugi zwiastun podobnie zadziała na społeczeństwo.

Nowy zwiastun będzie można zobaczyć dzisiaj o godzine 23:00 tutaj

Czekacie na premierę Super Mario Bros. Movie? Myślicie, że Pauline pojawi się w filmie? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz