Kirby-Return-to-Dream-Land

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Wyciek z Kirby's Return to Dream Land Deluxe sugeruje nową zawartość fabularną

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe ma ukazać na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu, oferując zremasterowaną wersję klasycznej gry z konsoli Wii. Nintendo ujawniło, że wersja na Switcha będzie zawierać pewne treści, których nie było w oryginalnej grze. Wygląda na to, że może być ich jeszcze więcej niż wcześniej zapowiadano. Box art gry najwyraźniej wyciekł do sieci i uwzględnia dodatkowe zadanie po zakończeniu gry. Box art z pewnością wygląda na prawdziwy, ale jak zwykle powinno przyjmować się te informacje z przymrużeniem oka, dopóki nie dostaniemy oficjalnego stanowiska w tej sprawie od Nintendo. 


Zdjęciami wyciekłego box artu podzielił się użytkownik OnTheDownLoTho na Twitterze i można je zobaczyć poniżej.


Podczas gdy Magolor Epilogue nie zostało jeszcze oficjalnie ujawnione, Nintendo potwierdziło, że Kirby’s Return to Dream Land Deluxe będzie zawierać wiele umiejętności kopiowania, które nie były obecnie w wersji na Wii. Mecha i Sand Copy Abilities to zupełnie nowe elementy serii, podczas gdy umiejętność Festival pojawiła się po raz pierwszy w Kirby Star Allies w 2018 roku. Gracze mogą również oczekiwać mieszanki nowych i powracających sub-gier. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe ma się ukazać 24 lutego na Nintendo Switch, więc jeśli ten epilog jest prawdziwym przeciekiem, to możemy spodziewać wkrótce jakiejś zapowiedzi. 

Oczywiście, to ogłoszenie może się pojawić podczas kolejnej prezentacji Nintendo Direct. Pojawiło się wiele spekulacji na temat Nintendo Direct emitowanego w lutym. Za dużo nie wiemy o planach Nintendo dla Switcha w 2023 roku, poza takimi tytułami ja Kirby, Bayonetta Origins i The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Póki co fani będą musieli cierpliwie czekać, żeby zobaczyć co zostanie ujawnione. 

Planujecie sprawdzić grę w przyszłym miesiącu? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz