maxresdefault  7

Właściciel zdjęcia: Mega Cat Studios

WrestleQuest: Gra dla fanów wrestlingu i nie tylko!

Minęło trochę czasu od ostatnich wieści na temat WrestleQuest, turowej gry RPG łączącej wrestling z fantastyką, stworzonej przez studio Mega Cat Studios, która pierwotnie miała zostać wydana w tym miesiącu. Data premiery została przesunięta na lato 2023 zaledwie kilka tygodni temu, ale teraz wiemy, że gra faktycznie trafi na rynek 8 sierpnia, dzięki wspaniałemu nowemu zwiastunowi. 


Ten najnowszy zwiastun, zatytułowany „Trailer Legend”, prezentuje mechanikę rekrutacji w grze, dzięki której będziesz można skorzystać z pomocy wrestlingowych legend, które wspomogą gracza na ringu. Te wzmocnienia mogą przybierać postać dodatkowych umiejętności, słabości przeciwników lub zmian środowiskowych, aby zapewnić, że ciosy będą bardziej efektywne. 

Jeśli jeszcze nie zainteresowaliście się WrestleQuest, oto krótkie podsumowanie od studia Mega Cat Studios i wydawcy Skybound Games: 

W WrestleQuest gracze wcielają się w rolę młodego aspirującego wrestlera, który stawia sobie za zadanie stać się jednym z największych mistrzów. Inspirując się ikonami, takimi jak legendarny „Macho Man” Randy Savage, nasz bohater musi zanurzyć się w świecie wrestlingu, który nie tylko testuje jego sprawność fizyczną, ale także wolę i sumienie. Gracze będą rozwijać się od początkującego debiutanta po mistrza świata, trenując, ucząc się, błyszcząc i rzucając się na szczyt świata wrestlingu zawodowego, wybierając odpowiednie ruchy, styl, drwiny i wejścia, aby zapewnić sobie pozycję najlepszych z najlepszych. Ale sukces w świecie wrestlingu wymaga sojuszników, dlatego stworzenie ostatecznej drużyny będzie niezbędne, aby razem zmiażdżyć konkurencję i wygrać jako tag team. Gra została krótko zapowiedziana na Indie Live Expo 2023 wcześniej w tym miesiącu, prezentując jeszcze więcej wspaniałej pikselowej sztuki, która tworzy ten świat wrestlingu. 

Czy zamierzacie kupić WrestleQuest w sierpniu? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (1)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

N!KO
31.05.2023 11:41
Zadbam, żeby jakaś recenzja się pojawiła ;)