maxresdefault  1

Właściciel zdjęcia: Perp Games / Saona Studios

Uratuj Halloween w Death Or Treat na Nintendo Switch

Perp Games i Saona Studios połączyły siły, by w najbliższych miesiącach wydać Death or Treat na Nintendo Switch.


W tej szybkiej grze akcji 2D, wcielmy się w Scary’ego i będziemy musieli bronić HallowTown przed normalnymi i korporacyjnymi ghulami, aby uratować Halloween. 

Zespół współpracował z tradycyjnymi ilustratorami, aby stworzyć ręcznie malowane środowiska inspirowane Halloween oraz niezwykle szczegółowe animacje, które nadają HallowTown niepowtarzalnego wyglądu i klimatu.

Włożyliśmy wiele wysiłku, aby stworzyć dynamiczny system walki, w którym można wybierać pomiędzy kilkoma broniami, z których każda ma inną mechanikę" - wyjaśnia dyrektor generalny Saona Studios, Juan José Olivares. „Są też umiejętności, które pomogą graczowi pokonać hordy wrogów, co sprawia, że każda rozgrywka jest unikalną podróżą. Praca z Prep Games to świetna okazja, aby dopracować i podzielić się Death or Treat ze światem.” 

Prezes Prep Games Rob Edwards dodaje: „Death or Treat to oszałamiająco wyglądająca gra, która ma tak wiele szczegółów i głębi w rozgrywce. Dzięki podwójnemu skokowi i dashowi od samego początku, jesteśmy rzucani prosto w szaloną przygodę, walcząc z wieloma wrogami od samego początku. Fani takich gier jak Hollow Knight czy Ori and the Blind Forest będą uwielbiać naszą produkcję.” 

Wydawca nakreślił główne cechy gry poniżej: 

  • Walka jest jednym z podstawowych filarów Death or Treat. Wybierz swój ulubiony styl broni i zmierz się z prawdziwą hordą wrogów w najczystszym stylu hack ‘n’ slash. Lataj w powietrzu i atakuj tłum z impetem, poruszaj się zwinnie i szukaj słabych punktów przeciwnika. Zbieraj ukryte skarby, aby odblokować bronie i upiorne umiejętności, które pomogą Ci w podróży. 

  • Poznaj upiornych, ale przyjaznych sąsiadów HallowTown, są oni trumną pełną niespodzianek! Każdy ze sklepów, które znajdziesz w HallowTown może zapewnić inny zysk dla Twojego przedsięwzięcia. Możesz stworzyć nową broń w Frank’s Forge lub kupić mikstury lecznicze w DetoxBucks. Nasz wampirzy sklepikarz Joe Bite Them, pomoże Ci zdobyć nowe, puste sloty do Twojego inwentarza, a chłopaki z Pumpkin nauczą Cię, jak tworzyć magiczne zaklęcia. Na koniec udaj się do Pumpkin, aby wymienić swoje składniki na więcej cukierków! 

  • Death or Treat to gra z tradycyjnymi animacjami i ręcznie malowanym otoczeniem. Pracujemy z tradycyjnymi ilustratorami i animatorami, każdy z nich daje z siebie wszystko, aby stworzyć HallowTown w charakterystycznym stylu. Każdy świat ma swój unikalny wygląd i klimat, więc pewne jest, że będziesz cieszyć się wraz z każdą rozgrywką! 

 
Death or Treat ukaże się w sprzedaży detalicznej i cyfrowej w Nintendo eShop na całym świecie wiosną 2023 roku. 

Skusicie się na zakup wiosną? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz