ae3658c95435cd16b2702aeedcb91cc7b0660d54d18dfd449c314b8da9c70849

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Trzy klasyki Mario trafią na Nintendo Switch Online

Wkrótce trzy gry z serii Super Mario dołączą do usługi Nintendo Switch Online. Mario, będący sztandarowym symbolem Nintendo, dostarczył jedne z najlepszych gier platformowych 2D w historii firmy. Franczyza ewoluowała z upływem czasu i przeszła nawet do kilku różnych gatunków. Niemiej jednak początki Mario jako głównego bohatera wielu udanych gier na zawsze pozostaną w pamięci wielu graczy. 

Znaczenie Mario w społeczności graczy zaowocowało wieloma produktami i współpracami, w tym bycie gwiazdą parku rozrywki Universal Studios – Super Nintendo World, a także niedawno wydanym filmem Super Mario Bros. Niezaprzeczalny sukces tej ikony sięga dziesięcioleci, a cała franczyza nadal jest stałym elementem nie tylko świata gier, ale także kultury masowej. Kontynuacja obecności Mario to znak doskonały dla Nintendo i być może dlatego Nintendo Switch Online otrzyma trzy kolejne gry z serii Super Mario. 

Według najnowszego komunikatu prasowego Nintendo, Super Mario Advance, Super Mario World: Super Mario Advance 2 i Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3 dołączą do biblioteki Nintendo Switch Online Expansion Pack 26 maja. Gry będą również dostępne w regionie Japonii. Jest to dobra wiadomość dla fanów Super Mario, ponieważ wszystkie trzy gry zostały przeniesione z ich wydania na GameBoy Advance. Pozwoli to wielu młodym graczom na doświadczenie większej części bogatej historii Mario, ale także umożliwi starszym fanom powrót do wspomnień z przeszłości.


Zarówno Super Mario Advance 2 jak i Super Mario Advance 3 pierwotnie zostały wydane na SNES jako Super Mario World i Super Mario World 2: Yoshi’s Island, podczas gdy Super Mario Advance pierwotnie był Super Mario Bros 2 z NES-a. Wydania tych tytułów Mario na Game Boy Advance uważane są za jedne z najlepszych, co powinno zwiększyć wartość subskrypcji Nintendo Switch Online. 

Na szczęście te nowe dodatki oznaczają więcej treści związanych z Mario dla posiadaczy Switcha. Ponieważ wciąż brakuje kilku innych gier z serii Super Mario, których jeszcze nie ma w Nintendo Switch Online, miejmy nadzieję, że Nintendo rozważy dodanie ich w przyszłości. Istnieje kilka innych perełek z całej franczyzy, które skorzystałyby z dodania do biblioteki. Obecnie te trzy nowe tytuły na pewno zadowolą fanów przygód najbardziej znanego hydraulika na świecie. 

Super Mario Advance, Super Mario World: Super Mario Advance 2 i Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3 będą dostępne na Switchu za pośrednictwem usługi Nintendo Switch Online od 26 maja.

Szykujecie już joycony na kolejne odsłony Mariana na Switchu? Dacje nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Ring Fit Adventure w sklepach od 319.00zł
Electro.pl
319.00zł
Sprawdź
Media Expert
319.00zł
Sprawdź
Avans.pl
319.00zł
Sprawdź
Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz