Bithell-Games-TRON-Identity-Official-Gameplay-Trailer-nRKJ9ElRc8s-1268x713-0m16s-1

Właściciel zdjęcia: Bithell Games

Tron: Identity - data premiery ujawniona

Tron: Identity, nowa gra od dewelopera Bithell Games, ma już datę premiery. Twórcy ogłosili w tym tygodniu, że gra ukaże się 11 kwietnia na PC i Nintendo Switch, co oznacza, że rzeczywiście trafi w przewidywany termin wydania, ustalony wcześniej, gdy gra została po raz pierwszy zapowiedziana. Ogłoszeniu daty premiery towarzyszył również nowy zwiastun rozgrywki, który pokazał więcej elementów powieści wizualnej, w tym zagadki i opcje dialogowe, przez które gracze będą przechodzić. 


Zwiastun gry wraz z towarzyszącą mu datą premiery możecie zobaczyć poniżej dzięki uprzejmości Bithell Games po wtorkowym ogłoszeniu. Estetyka Tron jest rozpoznawalna niemal od razu, a bardziej szczegółowe elementy rozgrywki zostały pokazane w zwiastunie. 

 
Tron: Identity to przygodowa powieść wizualna podążająca za Query, programem detektywistycznym, którego zadaniem jest odkrycie tajemnicy tego, co zostało zabrane i przez kogo” - wyjaśnia zapowiedź gry. „Znajdując się w świecie zbudowanym na niestabilnych fundamentach i wypełnionym szeptaną wiedzą, do Ciebie należy przesłuchanie podejrzanych i zbadanie otoczenia, aby poskładać prawdę w całość”. 

Jak można było przypuszczać, widząc wiele opcji dialogowych i implikację rozgałęzionych wyborów, gra może pochwalić się różnymi zakończeniami dla gracy więc wygląda na to, że fani Tron będą mogli zając się grą przez jakiś czas. 

Deweloper Bithell Games, jest jednym z tych, których ludzie mogą poznać jako twórców Thomas Was Alone, a także gry John Wick Hex. Tamta podobnie charakteryzowała się innym, bardziej stylizowanym ujęciem gatunku ciężkiej akcji, więc jeśli lubisz ten rodzaj alternatywnego podejścia do serii, jak filmy Johna Wicka, nowe ujęcie Tron też może być interesujące. 

Poza filmem Tron: Identity, ale nadal w sferze Tron, powstaje trzeci film o nazwie Tron: Ares. Na początku tego roku pojawiły się informacje, że prace nad filmem w końcu posuwają się do przodu, a aktor Jared Leto wciąż jest z nim związany. 

Premiera gry Tron: Identity zaplanowana jest na 11 kwietnia na Nintendo Switch. 

Jesteście fanami Tron? Będziecie ogrywać nadchodzącą egranizację? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz