Mario

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Trailer Mario Strikers ujawnia Bowsera Jr i Birdo w następnej aktualizacji

Mario Strikers: Battle League, gra piłkarska w świecie Mario, która ukazała się na Nintendo Switch w czerwcu 2022 roku, dostała nowy zwiastun przedstawiający nowy stadion, postacie i wyposażenie, które będzie dostępne w kolejnej aktualizacji. 


Trzecia darmowa aktualizacjach będzie miała premierę 13 grudnia, doda ona do gry Bowsera Jr., Birdo, osprzęt Shellfish i nowy stadion Urban Rooftop. Poniżej pełny zwiastun:


Gra jest bardziej wymagająca niż inne casualowe gry sportowe osadzone w uniwersum Mario. Tak, więc miłym dodatkiem jest to, że każda kolejna aktualizacja dodaje nowe postacie do opanowania. Ponadto, uczynienie ich darmowymi jest kluczowe by grę zakupiło więcej nowych graczy. Na szczęście nowe postacie są ulubieńcami fanów, o których gracze pytali już od jakiegoś czasu. 

Birdo sprawia wrażenie zupełnie naturalnego, a może nawet wręcz oczywistego dodatku do gry. Jej klasyczna zdolność wystrzeliwania jajek tutaj będzie przekładać się na precyzyjne strzelanie w Mario Strikers. Tymczasem Bowser Jr. jest prezentowany, jako zbalansowana postać. 

Statystyki w dzisiejszym zwiastunie zaniepokoiły, co niektórych graczy, ponieważ nowe postacie wciąż odbiegają od zbalansowanej rozgrywki w poprzednich odsłonach serii Mario Strikers. 

Nowy stadion za to otrzymał wiele pochwał za design, ale fani wydają się być bardziej zainteresowani nową zawartością, która oferowałaby więcej różnorodności w rozgrywce. Wielu fanów życzyłoby sobie trybu kariery lub turniejów online, które mogłyby wstrząsnąć niepotrzebnymi elementami podstawowej gry. 

Mario Strikers: Battle League jest dostępne w Nintendo eShop w cenie 249,80 zł. 

Sprawdzicie nową aktualizację do Mario Strikers: Battle League? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz