Stardew-Valley-Banner

Właściciel zdjęcia: ConcernedApe

Sztuczka gracza Stardew Valley: Jak udekorować spa za pomocą błędu!

Gracz Stardew Valley odkrył sprytny sposób na udekorowanie spa w symulatorze farmy, wystarczy polegać na błędzie. Jak pokazał użytkownik Reddit, istnieje sposób, aby nadać trochę przytulności niepozornemu domowi kąpielowemu. Gracz Stardew Valley wykorzystał ten trik, dodając znacznie więcej do wejścia do spa, szatni męskiej i damskiej oraz samej łaźni. Jak widać poniżej, cały budynek wygląda teraz o wiele bardziej przyjemnie, z takimi rzeczami jak akwaria, fotele, filiżanki kawy i wiele innych teraz rozrzuconych wokół wejścia do przedsiębiorstwa.


Użytkownik Reddit o nazwie ItsJinosaur podzielił się swoimi wysiłkami w dziedzinie projektowania wnętrz na subreddit Stardew Valley, wraz z podpisem: Łaźnia wyglądała na trochę zaniedbaną, więc postanowiłem coś poprawić i uczynić wszystko bardziej estetycznym”. Jednak nie było to takie proste jak tylko umieszczenie przedmiotów w pomieszczeniach, ponieważ ten sam użytkownik ujawnia, że musieli „uwzględnić trasę Alexa wewnątrz, stąd recepcja”. W przeciwnym razie, jak twierdzi gracz, zamknęliby recepcję całkowicie.


Aby to zrobić, zakłada się, że ItsJinosaur zrobił to, co inny użytkownik Reddita, polegając na błędzie związanym z inwentarzem. Ten błąd pozwala graczom uzyskiwać dostęp do swojego inwentarza w miejscach, w których zazwyczaj nie powinni mieć takiej możliwości. Konkretnie umożliwia graczom przenoszenie przedmiotów, takich jak meble, do domu kąpielowego. Wszystko, co musicie zrobić, to przechodzić przez drzwi i spamować przycisk, który normalnie używa się do narzędzi, jednocześnie trzymając dowolne narzędzie.

Dekorowanie ItsJinosaur sprawiło, że dom kąpielowy, który był wcześniej niepozorny i niemal kliniczny, nabrał zupełnie nowego charakteru. Teraz wydaje się, jakby należał do pięciogwiazdkowego hotelu, a nie do Pelican Town. Doszło nawet do stworzenia prowizorycznego baru w obszarze basenu i do dodania rzeczy takich jak ubrania, przekąski i rośliny doniczkowe do szatni.

Stardew Valley jest dostępne na Nintendo eShop w cenie 56 złotych.

Czy sami próbowaliście użyć tego glitcha do udekorowania innych miejsc w grze? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz