the-pale-beyond-offer-d0sck

Właściciel zdjęcia: Bellular Studios

Spróbuj przetrwać w The Pale Beyond - 5 kluczy do zgarnięcia!

Nie prosiłeś się o to by przewodzić tej ekspedycji. Kapitan zniknął bez śladu, cywilizacji próżno szukać, a ktoś musi podejmować trudne decyzje. Zarządzaj zasobami i moralami zespołu w tym narracyjnym RPG z elementami strategii.

The Pale Beyond zmierza na Nintendo Switch. Premiera odbędzie się 6 października 2023. Po ciepłym przyjęciu na komputerach osobistych (oceny na Steam "Bardzo pozytywne"), posiadacze naszej ulubionej konsoli będą mogli spróbować swoich sił w grze Bellular Studios.

Zanim jednak przeczytacie naszą recenzję, mamy dla Was 5 kluczy aktywujących ten tytuł na Waszych konsolach! Wszystko dzięki uprzejmości wydawcy Double Jump Communications.


 

Giveaway!

 
Ostatnio przekroczyliśmy barierę 500 obserwujących na X/Twitterze, więc dobrze będzie to jakoś uczcić. Jeśli chcecie spróbować swoich sił w zarządzaniu tą ekspedycją, to musicie wykonać kilka prostych ruchów:

- Zaobserwować nasz profil @nintendonews_pl , jeśli jeszcze tego nie robicie (a powinniście!)
- Podać dalej tego Tweeta (bo przecież dobrze poinformować potencjalnych konkurentów)
- Napisać w komentarzu (POD TWEETEM), na jaką październikową premierę na Nintendo Switch najbardziej czekacie (czyt. której grze The Pale Beyond ukradnie trochę czasu i uwagi)

Na odpowiedzi czekamy do 6 października 2023, do godziny 15:00. Najlepsze odpowiedzi (naszym zdaniem) zostaną obdarowane jednym z pięciu kluczy, więc wypada pisać i informować znajomych, bo zwycięzców na pewno będzie kilku!

Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz