Splatoon 3 Turf War

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Splatoon 3 będzie dostępny niedługo w darmowym demo

Podczas dzisiejszego Nintendo Direct poświęconego Splatoon 3 dowiedzieliśmy się, kiedy Splatfest powróci w wielkim stylu.

27 sierpnia o godzinie 18:00. czasu polskiego, będziecie mogli zagrać w demo Splatoon 3: Splatfest i dołączyć do pierwszego oficjalnego Splatfestu.Jak wziąć udział?


Aby wziąć udział w zabawie, trzeba będzie posiadać abonament Nintendo Switch Online. Demo będzie dostępne do pobrania w eShopie 18 sierpnia, a niektóre części będą dostępne od 25 sierpnia, więc można trochę poćwiczyć przed wielkim meczem.


Jak będą wyglądały rozgrywki?


Rozgrywki polegają na wybraniu strony i walce z przeciwnymi drużynami, aby spróbować pokryć jak największą część sceny w swoim kolorze. Są one dość podobne do Splatoon 2, z wyjątkiem trzech kolorów i trzech drużyn. Będzie można wybrać pomiędzy trzema drużynami: kamień, papier lub nożyce.
Splatoon 3 Rock Paper Scissors
Pierwsza runda to standardowy mecz 4v4. W drugiej rundzie, drużyna prowadząca będzie miała czterech graczy, podczas gdy dwie przegrywające drużyny będą miały po dwóch i spróbują utrudnić życie liderowi.

Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz