super-mario-oreo-cookies f7vk

Właściciel zdjęcia: Nintendo / OREO

Smak sukcesu: Księżniczka Peach w specjalnej promocji OREO

Gdy OREO wypuściło na rynek ciastka oparte na franczyzie Super Mario od Nintendo, jednym z największych źródeł frustracji wśród fanów był brak Księżniczki Peach. Na szczęście OREO planuje to naprawić dzięki nowej promocji skoncentrowanej właśnie na Księżniczce Peach. Łącznie firma OREO będzie rozdawać 5000 paczek OREOiD, które będą zawierać herbatniki oblane białą polewą, z brzegami pokrytymi białą posypką. Na ciastkach pojawią się cztery różne wzory, dwa obrazy samej księżniczki, jeden z jej koroną oraz innym przedstawiający jej charakterystyczny zamek. Ciastka będą rozdawane mieszkańcom Stanów Zjednoczonych. 


Obrazy ciastek można znaleźć poniżej.
princess-peach-oreo-official
Debiut ciastek OREO z postacią Peach nastąpił po kampanii na mediach społecznościowych, w której fani musieli pokonać Bowsera układając ciastka w stos. Według komunikatu prasowego firmy OREO, hasztagu #SuperMarioOREO zdobył ponad 20 milionów wyświetleń na TikToku, co doprowadziło do pokonania Bowsera. Choć wielu fanów byłoby zadowolonych z tradycyjnego pojawienia się Peach wśród ciastek OREO, miło jest zobaczyć, że księżniczka Królestwa Grzybów otrzymuje królewskie traktowanie. Mimo, że to trochę trwało (Super Mario OREO pojawiło się po raz pierwszy 10 lipca), wydaje się, że oczekiwanie było tego warte. 

Księżniczka Peach była kluczową postacią franczyzy Mario od czasów pierwotnego Super Mario Bros., który ukazał się na konsoli NES w 1985 roku. W tamtej grze Peach została przedstawiona jako niewinna dama w opałach. Super Mario Bros. 2 z 1988 roku udowodniło, że księżniczka potrafiła się obronić i była zdolna do samodzielnego działania, ponieważ to właśnie tutaj po raz pierwszy stałą się grywalną postacią. Ta siła była wyraźnie widoczna w filmie Super Mario Bros., gdzie odegrała kluczową rolę w pokonaniu Bowsera. Rok 2023 zapowiada się jako jeszcze większy rok dla tej postaci, ponieważ ma zagrać w swojej własnej grze wideo na konsoli Nintendo Switch. Niestety szczegóły dotyczące gry są obecnie mało znane, ale fani mogą oczekiwać, że będzie ona grywalną postacią w grze Super Mario Bros. Wonder, która zostanie wydana 20 października. 

Czekacie na te ciastka Księżniczki Peach? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz