FFF

Właściciel zdjęcia: Square Enix

Seria Final Fantasy Pixel Remaster już niedługo na Nintendo Switch

Square Enix potwierdziło, że seria Final Fantasy Pixel Remaster ukaże się na Nintendo Switch przeciągu najbliższych miesięcy. Seria obiecuje dostarczyć „całą magię oryginałów połączoną z ulepszeniami, pozostając jednocześnie wiernym retro projektom tych arcydzieł i będzie zawierać: 


  • Final Fantasy: Ziemia, ogień, woda, wiatr… Światło, które niegdyś świeciło w czterech Kryształach, zostało utracone. Ciemność pokryła ziemię, aż jedyna nadzieja dla ludzkości spoczęła w legendach z przeszłości. Zostań Wojownikami Światła i wyrusz w swoją własną podróż, aby przywrócić moc Kryształom i uratować świat. Przełączaj się między klasami, aby ulepszać swoje postacie. Przemierzaj szeroki świat za pomocą sterowca i innych statków. Wróć do gry, od której wszystko się zaczęło. 

  • Final Fantasy II: Nasza epicka opowieść rozpoczyna się od czterech młodych dusz osieroconych podczas walki między Imperium Palamecian a armią rebeliantów. Podczas swojej podróży młodzi ludzie łączą siły z białym czarodziejem Minwu, księciem Gordonem z Kashuan, piratką Leilą i wieloma innymi. Oto piękne, a czasem tragiczne koleje losu, które czekają na Ciebie podczas przygody. W Final Fantasy II wprowadzono unikalny system poziomów umiejętności, który zamiast levelowania wzmacnia różne atrybuty postaci w zależności od ich stylu walki. Wykorzystaj kluczowe pojęcia, które poznasz w rozmowach, aby odblokować nowe informacje i postępy w fabule. Ta innowacyjna seria gier przybiera ambitny kierunek w drugiej odsłonie serii Final Fantasy! 

  • Final Fantasy III: Z mocą światła niemal zaćmioną przez moc ciemności, tylko wybrani przez kryształy czterej poszukiwacz przygód mogą uratować świat. Poznaj kultowy system zmiany profesji wprowadzony po raz pierwszy w Final Fantasy III – zmieniaj profesje do woli i korzystaj z różnych umiejętności w miarę postępów w grze. Zmieniaj różne klasy, takie jak Wojownik, Mnich, Biały Mag, Czarny Mag, Dragoon, Evoker. Przyzywaj również potwory, aby wykonywały Twoje polecenia jako Summoner. 

  • Final Fantasy IV: Historia opowiada o Cecilu, mrocznym rycerzu i kapitanie Red Wings, który postanawia walczyć z despotycznym Królestwem Barona. Podczas przygody u swojego boku miał swojego przyjaciela i ukochaną u boku, a później połączy siły z Kainem (dragoonem), Rosą (białym magiem), Rydią (przywoływaczką) i wieloma innymi uzdolnionymi sojusznikami. Final Fantasy IV wyznaczyło standardy dla gier fabularnych dzięki zróżnicowanej obsadzie bohaterów, głębokiej fabule i systemowi ATB, w którym czas płynie nawet podczas walki dając graczom ekscytujące poczucie pilności sprawy. 

  • Final Fantasy V: Final Fantasy V przedstawia historię młodego człowieka i jego Chocobo, którzy przyciągają od siebie przyjaciół, którzy zmienią ich przeznaczenie. Kiedy kryształy, które równoważą siły świata są zagrożone, król spieszy na ratunek… tylko po to by zaginąć. Gra ceniona za rozbudowany i konfigurowalny system zadań, który pozwala graczom swobodnie wybierać zawody dla swoich postaci. Final Fantasy V wspomaga wiele różnych stylów gry i rozszerza kultowy system Active Time Battle, który zadebiutował w Final Fantasy IV. 

  • Final Fantasy VI: Uznawana za jedną z najbardziej lubianych gier z serii Final Fantasy. Final Fantasy VI zawiera bogaty zestaw grywalnych postaci, z których każda ma swoją własną historię, cele i przeznaczenie. Gracze będą mogli dostosować umiejętności członków swojej drużyny, magiczne zaklęcia i przyzywania dzięki uznanemu systemowi magicite. 

Wszystkie te części Final Fantasy można kupić pojedynczo lub w pakiecie cyfrowo, a wydanie fizyczne będzie dostępne wyłącznie w Square Enix Store. 

Seria Final Fantasy Pixel Remaster ukaże się w sprzedaży detalicznej i cyfrowej w Nintendo eShop dla Nintendo Switch na całym świecie wiosną 2023 roku

Zaopatrzycie się w całą kolekcję czy jedynie w poszczególne tytuły? Od której części byście zaczęli swoją przygodę z old-schoolowymi Final Fantasy? Dajcie nam znać w komentarzach oraz nana szych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz