maxresdefault  21

Właściciel zdjęcia: PQube

Resistor: Połączenie Ekscytujących Wyścigów z Przygodą Fabularną

Resistor łączy w sobie ekscytującą akcję wyścigową z przygodą fabularną. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy wgląd w rozgrywkę podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Golden Joystick Awards, sponsorowanej przez firmę Intel.


Nowy zwiastun prezentuje fantastyczną walkę pojazdów, którą będzie można podejmować podczas wyścigów, wykonując 360-stopniowe obroty, aby eliminować swoich rywali, jednocześnie skacząc i przewracając się, aby unikać przeszkód lub nadchodzących zagrożeń. W miarę jak materiał filmowy przechodzi przez różne otoczenia, staje się jasne, że będzie się wybierać swoją własną trasę, pokonując każde miejsce, wykonując wyczyny na rampach i rozważając niebezpieczne ścieżki, aby osiągnąć swój cel.

Każda z tych zmian otoczenia jest związana z demontażem swojego samochodu i zbudowanie go na nowo w zupełnie inny rodzaj pojazdu. Prezentuje to wysoki poziom dostosowywania pojazdu podczas zbierania i instalowania różnorodnych części, aby naprawdę uczynić swój pojazd unikalnym.

Wraz z całą tą rywalizacją, mamy również element 'Car'PG w grze Resistor, gdzie musimy prowadzić głównego bohatera, Astera przez dystopijną przyszłości, gdzie rządy upadły, a korporacje zbudowały ekskluzywne ośrodki otoczone murami, aby utrzymać swoich wybranych obywateli w luksusie – co stanowi ogromną różnicę w porównaniu z trudnym życiem, które obecnie przeżywa bohater na pustyni na zewnątrz.

Twoja matka jest chora, i jest tylko jedno rozwiązanie, aby jej pomóc – wygrać coroczny turniej wyścigowy, przechodząc serię śmiertelnych wyścigów zorganizowanych przez korporacje, aby uzyskać stałe obywatelstwo i zdobyć dostęp do miast. Jednakże, gdy zagłębiasz się głębiej, odkrywasz, że życie wewnątrz tych murów może być jednak nie tak wspaniałe, więc jeśli chcesz dokonać prawdziwej zmiany, będziesz musiał walczyć, aby obalić system, który uwięził wszystkich.Resistor jest nadal we wczesnej fazie rozwoju, ale już teraz wygląda obiecująco, pomimo że data premiery jest jeszcze daleko. Gra trafi na platformy PC poprzez platformy Steam i Epic, PS5, Xbox Series X oraz Nintendo Switch.

Co sądzicie o połączeniu ekscytującej akcji wyścigowej z przygodą fabularną w grze Resistor? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz