maxresdefault  16

Właściciel zdjęcia: AstralShift / Square Enix

Randki i Horrory: Little Goody Two Shoes

Little Goody Two Shoes to nadchodząca gra RPG z elementami horroru i symulatora randkowego oraz jednymi z lepszych wizualizacji inspirowanych anime o Magical Girl. Jeśli można wierzyć poniższemu zwiastunowi, to Little Goody Two Shoes zapewne skrywa kilka strasznych niespodzianek. 


Oprócz wizualnej strony, Little Goody Two Shoes wydaje się również czerpać inspirację z gier takich jak Octopath Traveler oraz Stardew Valley. Jeśli chodzi o rozgrywkę, ta gra przygodowa opowiada historię w ręcznie malowanym baśniowym świecie, gdzie gracze będą musieli równoważyć życie towarzyskie głównej bohaterki Elise i stawić czoła niebezpieczeństwom lasu – włącznie ze wszystkimi przerażającymi rzeczami ukrytymi tam. 

To co jest interesujące w tej grze, to fakt, że ma ona 10 możliwych zakończeń, które zależą od działań i decyzji podejmowanych przez gracza. Jak wspomniano wcześniej, gracze będą musieli wzmacniać więzi Elise z mieszkańcami miasta Kieferberg i zarabiać na życie, grając w minigry w ciągu dnia. W nocy gracze muszą dbać o to, aby Elise była najedzona, zdrowa oraz zrównoważona w obliczu śmiertelnych przeciwników, których spotka w lesie.
Aby jeszcze bardziej urozmaicić grę, gracze będą musieli przestrzegać ograniczonego cyklu dnia i nocy oraz starannie zarządzać potrzebami Elise „jeśli chce pozostać przy życiu i ukończyć swoją opowieść”. Na plus, jeśli uda utrzymać Elise przy życiu wystarczająco długo, można umówić ją na randkę. Little Goody Two Shoes to prawdziwe połączenie różnych gatunków i zdecydowanie warto spróbować tej gry, jeśli Jesteście fanami którychkolwiek z tych elementów. 

Little Goody Two Shoes ma być wydane już pod koniec tego miesiąca, 31 października. Można teraz przetestować grę za pomocą jej dema na Steam. Gra będzie również dostępna na Nintendo Switch po premierze oraz konkurencyjnych platformach. 

Czy jesteście fanami gier RPG z elementami horroru i symulacji randkowej? Jak myślicie, Little Goody Two Shoes jest w stanie was zainteresować? Podzielcie się swoją opinią w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz