Atari-and-Llamasoft-announce-Akka-Arrh-for-PS5-Xbox-Series-PS4-Xbox-One-Switch-and-PC

Właściciel zdjęcia: Atari

Psychodeliczny shoot 'em up Akka Arrh ma datę premiery

Atari ujawniło, że Akka Arrh, zaginiona niegdyś psychodeliczna strzelanka firny, zadebiutuje na Switchu 21 lutego. 


Nad tą reedycją pracuje legendarny brytyjski projektant gier Jeff Minter, który pomaga unowocześnić tę kompletną wersję swoim poczuciem humoru i charakterystycznym stylem wizualnym. Jego firma Llamasoft jest odpowiedzialna za wiele gier na Atari, takich jak Attack of the Mutant Camels, Llamatron, seria Tempest, Gridrunner oraz ostatnio wiele tytułów na iOS i Androida. 

Nowe wydanie będzie zawierało kilka nowych funkcji, oszałamiającą oprawę wizualną oraz opcje przystępności, dzięki którym osoby wrażliwe na migające światła będą mogły wskoczyć do gry. 

Oto opis gry od Atari:

Kaskada kolorów, kształtów i dźwięków przepływa wokół Twojej wieżyczki, gdy desperacko odpierasz hordy nadciągających przeciwników. Jeśli wrogowie przedostaną się przez Twój okręg, musisz nastawić się na walkę z bliska i pokonać ich, dostosowując się do zupełnie innej sytuacji. 

To nowoczesne podejście od doskonałych deweloperów z Llamasoft łączy intrygę niezwykle rzadkiego prototypu Atari z unikalną wizją twórczą, która zapewnia falową strzelankę. Akka Arrh jest szalenie wciągająca, ocieka poczuciem humoru Mintera, miłością do psychodelicznych kolorów i umiejętnością tworzenia gier. 

Główne cechy produkcji: 

  • Zostaniesz wrzucony bezpośrednio do akcji, gdzie kombinacje, wysokie wyniki i przetrwanie są twoimi jedynymi celami. 

  • Twórz potężne łańcuchy eksplozji przeciwników i zbieraj amunicję do precyzyjnych strzałów, aby zachować combo i siły życiowe. Gdy stracisz je wszystkie, gra się skończy. 

  • Zacznij od początku lub kontynuuj od miejsca, w którym skończyłeś, aby przejść do końca. Gra zawiera 50 poziomów. 

 
Akka Arrh to shump, którego fani i miłośnicy klasycznych gier nie będą chcieli przegapić. Premiera gry na Switchu 21 lutego. 

Czy kupicie grę jeszcze w tym miesiącu? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz