975631241649688617

Właściciel zdjęcia: META Publishing

Przywróć turystyczny raj w Spirit of the Island

PID Games, META Publishing i 1M Bits Horde ogłosili, że Spirit of the Island ukaże się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku.


Zgodnie ze starą tradycją, która panuje w Twojej ojczyźnie, aby stać się dorosłym i dopełnić rytuału dojrzewania musisz wyruszyć w podróż. Twoja przygoda rozpocznie się na odległej wyspie, która znajduje się głęboko w tropikalnym Archipelagu. Niegdyś dobrze prosperująca miejscowość turystyczna, teraz jest cieniem dawnej świetności i Twoim zadaniem jest przywrócenie jej do życia. Zwiedź archipelag, poznaj mieszkańców i pomóż im w odbudowie turystycznego raju, jednocześnie odkrywając tajemnice swojej przeszłości. 

Wydawca przedstawił najważniejsze cechy gry poniżej: 

  • Osiedlenie się w nowym miejscu: Twoje tropikalne życie będzie pracowite! Po pierwsze: będziesz potrzebował źródła pożywienia, miejsca do spędzenia nocy i trochę zasobów, aby zbudować farmę i rozpocząć swoją tropikalną podróż. Na co więc czekasz – czas odkryć swoje ziemie! 

  • Mnogość aktywności: Spirit of the Island zawiera 10 unikalnych umiejętności, takich jak rolnictwo, górnictwo, poszukiwanie pożywienia, towarzyskie a nawet rybołówstwo, które jest reprezentowana jako specjalna mini-gra. Czy staniesz się prawdziwym mistrzem tych wszystkich umiejętności? 

  • Twoja podróż do turystycznego raju: Spraw, aby Twoja wyspa była nie tylko gościnnym domem, ale także kwitnącym rajem dla turystów, z wymyślnymi sklepami i zabytkami. Im więcej turystów, tym lepsza będzie Twoja gospodarka, co jest kluczowym krokiem do realizacji Twoich podróży na dalekie wyspy. Ale jak pogodzić to wszystko i co sprzedawać w swoich sklepach? Tu właśnie przydadzą się Twoje umiejętności! 

  • Najlepsza podróż w życiu: Każdy turysta będzie miał szansę pokochać Twoją wyspę tak bardzo, że może zdecydować się zostać, tym samym zwiększając populację miasta. Ta część jest kluczowa, ponieważ możesz zatrudnić ich do wykonywania różnych czynności dla Ciebie, takich jak opieka nad sklepami czy pomoc w utrzymaniu wyspy. Więc zrób wszystko co w Twojej mocy, aby ich podróż była naprawdę fantastyczna! 

  • Moc dwójki: Jedną z głównych cech Spirit of the Island jest tryb kooperacji dla dwóch graczy, w którym możecie robić… wszystko razem! Zbudujcie farmę, uprawiajcie rośliny i przyrządzajcie pyszne dania, zbudujcie sklep i sprzedawajcie swoje produkty turystom, eksplorujcie rozległy Archipelag w poszukiwaniu skarbów i odkrywajcie tajemnice tropikalnego raju! Zaproś wiec swojego przyjaciela i rozpocznijcie swoją kooperacyjną podróż już teraz! 

  • Rozległy tropikalny Archipelag: Spirit of the Island zawiera 14 unikalnych wysp, z których każda ma swoją własną faunę, tajemnice i niebezpieczeństwa. Informacje o tym, kto – lub co – zamieszkuje te wyspy zostały utracone przez historię. Znajdziesz tu tajemnicze jaskinie strzeżone przez starożytne stworzenia – czy Jesteś wystarczająco odważny, aby je zbadać i odkryć tajemnice w nich zawarte? 

  • Lokalna społeczność: Archipelag tętni życiem! Poznać ponad 14 unikalnych postaci, z których każda ma swoje odrębne cechy i dziwactwa. I tak, są też opcje romansowania! 

  • Życie pełne wrażeń: Jedną z unikalnych cech Spirit of the Island są wydarzenia – seria powtarzających się zdarzeń mających miejsce w każdym roku gry. Wmieście zawsze dzieje się coś fajnego, więc pamiętaj, by często sprawdzać swój kalendarz! 

Spirit of the Island ukaże się cyfrowo w Nintendo eShop na Nintendo Switch na całym świecie w 2023 roku.

 
Macie zamiar wybrać się w podróż po Archipelagu? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz