croppedimage1201631-promenade-background

Właściciel zdjęcia: Red Art Games

Promenade - Uroczy platformer w klimacie retro

W ekscytującym ogłoszeniu wydawca Red Art Games i deweloper Holy Cap ujawnili swój nadchodzący projekt, Promenade. Ten nostalgiczny platformer z elementami zbieractwa, ma zostać wydany na konsolach w tym Nintendo Switch oraz na PC w 2023 roku. Gra może zachwycić graczy swoją uroczą grafiką i wciągającym gameplayem. Promenade zabierze graczy w niezapomnianą przygodę przez świat pełen tajemnic i wyzwań. Cała fabuła koncentruje się wokół niefortunnego incydentu, w którym Wielka Winda się psuje, powodując rozrzucenie jej kół zębatych po całym globie. Aby przywrócić windę do działania i ocalić sytuację, gracze będą musieli wyruszyć na misję, mając u swojego boku pomocnego towarzysza – ośmiornicę z różnymi umiejętnościami. 


Promenade czerpie inspirację z kultowych platformówek 3D, takich jak Super Mario 64, Banjo-Kazooie, Spyro the Dragon czy bardziej współczesnego Super Mario Odyssey, jednocześnie wprowadzając unikalne smaczki. Gracze będą przemierzać różnorodne otoczenia, rozwiązywać zawiłe zagadki, poruszać się po lochach, uczestniczyć w emocjonujących wyścigach i stawić czoła porywającym bossom. 

Główne cechy Promenade: 

  • Podróżuj po świecie w towarzystwie wiernego towarzysza w postaci ośmiornicy, wykorzystując jej dynamiczny zestaw ruchów do pokonywania przeszkód i eksplorowania każdego zakątka pięknie wykonanych poziomów gry. 

  • Wejdź w interakcję z żywym zespołem barwnych postaci, z których każda ma swoje unikalne osobowości, i odkryj tajemnice świata poprzez interesujące dialogi i interakcje. 

  • Zagłębiaj się w lochy pełne niebezpiecznych pułapek, sprytnych wrogów i potężnych bossów, wystawiając swoje umiejętności na próbę, podczas gdy starasz się pokonać każde wyzwanie. 

  • Wykorzystaj różne obiekty rozrzucone po świecie z których każdy ma swoje własne właściwości, na swoją korzyść. Odkrywaj kreatywne sposoby interakcji z otoczeniem i pokonywania przeszkód. 

  • Zanurz się w radości zbierania zagubionych kół zębatych, które pełnią rolę głównego celu gry. Postęp w Promenade odblokowuje nowe poziomu, poszerzając przygodę. 

Dzięki żywym grafikom, nostalgicznej mechanice rozgrywki i serdecznemu hołdowi złożonemu złotej erze platformówek 3D. Promenade obiecuje zachwycić zarówno fanów tego gatunku, jak i nowych graczy. Zwiastun ogłoszeniowy daje wgląd w uroczy świat i postacie gry, a zestaw zrzutów ekranu demonstruje artystyczną wartość gry i dbałość o szczegóły. W oczekiwaniu na jej premierę w 2023 roku. Red Art Games i Holy Cap zamierzają dostarczyć niezapomniane wrażenia z gry, które przeniosą graczy z powrotem do czasów klasycznych przygód platformowych, ożywiając radość i zdumienie, które definiowały ten gatunek. 

Poniżej można obejrzeć zwiastun gry: Skusicie się na tego uroczego platformera? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz