PowerWash-SpongeBob-DLC 06-13-23-1024x574-1

Właściciel zdjęcia: Square Enix

PowerWash Simulator łączy siły z SpongeBobem już od 29 czerwca

W zeszłym miesiącu, firma FuturLab ogłosiła, że PowerWash Simulator nawiąze współpracę z ulubionym bohaterem podwodnego kreskówkowego świata, SpongeBobem KanciastoPortym, w ramach zbliżającego się zestawu poziomów. Wtedy jedyną informacją, jaką otrzymaliśmy dotyczącą daty premiery było to, że będzie ona miała miejsce później tego lata. Zespół oficjalnie ogłosił, kiedy fani mogą się spodziewać rozpoczęcia czyszczenia Bikini Dolnego. Aktualizacja ma trafić 29 czerwca na platformy Nintendo, PlayStation, Xbox i PC. Gracze ponownie będą mogli chwycić myjkę ciśnieniową za parę tygodni. 


DLC PowerWash Simulator SpongeBob będzie zawierać sześć nowych map, 10 osiągnięć do zdobycia oraz nowy model postaci, który pozwoli wam wpasować się w społeczność Bikini Dolnego. Mapy te obejmują wszystko, od Ulicy Muszelkowej po restaurację „Pod Tłustym Krabem”. Co ciekawe, gracze będą mieli również możliwość posprzątać niewidzialny statek, co wydaje się być prawdziwym wyzwaniem. 


Oczywiście, zestaw SpongeBob to jedno z kilku planowanych crossoverów w tym roku. Wiadomo również, że jeszcze w tym roku pojawi się zestaw Warhammer 40,000. To jednak jeszcze daleka przyszłość. Póki co FuturLab zaprezentowało tylko zwiastun. Poza tym FuturLab opublikowało plan działań na rok 2023, który obejmuje jeszcze dwie darmowe aktualizacje oraz co najmiej jedno płatne DLC po premierze Warhammera. Nie dostaliśmy żadnych wskazówek dotyczących trzeciego DLC, ale wiadomo, że darmowa zawartość ujawni więcej z historii, która została przedstawiona w podstawowej wersji gry. 

PowerWash Simulator wciąż imponuje wsparciem po premierze. DLC SpongeBob jest ciekawym wyborem dla gry, która polaga na czyszczeniu za pomocą wody. Absolutnie pasuje to do zwariowanej atmosfery produkcji, którą FuturLab pielęgnuje od samego początku. 

DLC SpongeBob SquarePants na Nintendo będzie dostępne 29 czerwca. Gra PoweWash Simulator jest dostępna w Nintendo eShop w cenie 109 zł. 

Czy uważacie, że ta kombinacja jest interesująca? Jakie lokacje z kreskówki chcielibyście zobaczyć w grze? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz