powerwashsim

Właściciel zdjęcia: Square Enix

PowerWash Simulator - harmonogram na rok 2023

W ciągu ostatnich kilku miesięcy fani PowerWash Simulator zostali obdarowani nowymi interesującymi treściami, a wygląda na to, że na horyzoncie pojawia się o wiele więcej zawartości. Deweloper FuturLab i Square Enix zdradził plany na resztę 2023 roku. Większość harmonogramu pozostaje zamazana, ale FuturLab oświadczył, że obszary zostaną ujawnione w ciągu kolejnych miesięcy. W drugim kwartale fani mogą spodziewać się darmowej zawartości poprzez aktualizację 1.2.0 oraz płatnych DLC. Fizyczna wersja gry będzie również dostępna na Nintendo Switch, PS5, PS5 i Xbox. 


Harmonogram możecie zobaczyć poniżej.
powerwash-simulator-roadmap
Fani nie będą musieli długo czekać na nową zawartość w grze, ponieważ darmowa aktualizacja 1.2.0 zostanie wydana 18 kwietnia. Ta aktualizacja będzie zawierać pierwszą część „The Muckingham Files”. The Muckingham Files zabierze graczy do nowych obszarów osadzonych w grze, wraz z nowymi postaciami, historiami i innymi elementami. Według FuturLab, darmowa zawartość będzie nadal rozgrywać się w istniejącym świecie, podczas gdy płatna zawartość przeniesie graczy poza wszechświat Muckingham do nowych i ekscytujących miejsc. Nie jest jasne, czy to oznacza dodatkowe crossovery, które widzieliśmy w PowerWash Simulator takie jak Final Fantasy VII czy Tomb Raider. 

Posiadacze Nintendo Switch powinni wiedzieć, że fizyczna wersja PowerWash Simulator to tylko kod w pudełku. W zasadzie oznacza to kupno pustego pudełka, wraz z kodem. PowerWash Simulator nie jest pierwszą grą na Switcha, która otrzymuje takie wydanie, a tego typu fizyczne wydania frustrują fanów Nintendo. Wielu kolekcjonerów Nintendo Switch czeka na fizyczne wydanie zamiast kupować gry cyfrowo. 

Czy czekacie na nową zawartość PowerWash Simulator? Czy dotychczas bawiliście się dobrze w tej grze? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz