5-new-games-announced-for-Nintendo-Switch-Stolen-Realm-PixelJunk

Właściciel zdjęcia: Q-Games

PixelJunk Scrappers Deluxe uderza na Nintendo Switch

Q-Games ogłosiło, że imprezowa bijatyka PixelJunk Scrappers Deluxe ukaże się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. 


W grze, której akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, będziemy mieli okazję dołączyć do Scrapperów – zespołu humanoidalnych zbieraczy śmieci – którzy wyruszają, by posprzątać miasto pozostawione w fatalnym stanie po tym jak ludzka rasa zniknęła z powierzchni ziemi. 

Dzięki obsłudze cross-playu dla maksymalnie czterech graczy oraz opcji lokalnej kooperacji, będziemy mogli wziąć udział w wielu trybach, a także w szalonych minigrach. 

Będziemy musieli się zmierzyć z czasem, aby zebrać jak największą ilość śmieci. Im wyższy stos, tym większy bonus, z postaciami, broniami i częściami ciężarówek do odblokowania. Możemy się jednak spodziewać, że rywalizujące ze sobą oddziały będą się wtrącać, aby zdobyć nagrody tylko dla siebie. 

Seria PixelJunk znana jest z łączenia gatunków w celu stworzenia nowych, innowacyjnych doświadczeń i właśnie to kontynuujemy w PixelJunk Scrappers Deluxe. łącząc tradycyjną rozgrywkę zręcznościowych bijatyk z współczesnym szaleństwem gier imprezowych, stworzyliśmy coś, co sprawia przyjemność i sprawia, że chce się w to grać oraz wracać po więcej” – wyjaśnia założyciel i producent wykonawczy Q-Games, Dylan Cuthbert. 

PixelJunk niedawno świętowało 15-lecie i jestem podekscytowany, że mogę ogłosić zupełnie nowe doświadczenie dla graczy na Nintendo Switch, PlayStation i PC. Mamy wielkie plany na 2023 rok i zamierzamy uczcić 15-lecie w wielkim stylu. Nadchodzi więcej nowości z PixelJunk w tytule i nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym, nad czym pracowaliśmy.” 

Deweloper nakreślił kluczowe cechy gry poniżej: 

  • 5 tętniących życiem obszarów do odkrycia z ponad 25 etapami 
  • Lokalny i sieciowy multiplayer dla maksymalnie 4 graczy 
  • Obsługa multiplayer na wielu platformach 
  • Wiele stylów walki z różnymi rodzajami broni do odblokowania 
  • Ponad 100 unikalnych, niestandardowych części ciężarówek do odkrycia 
  • Szeroki wybór unikalnych „Złomiarzy”, których możesz zwerbować do swojego zespołu 
  • Szalone mini-gry 
  • Pop-artowy cyberpunkowy świat, który czerpie inspirację z prawdziwej Japonii. 

 
PixelJunk Scrappers Deluxe ukaże się cyfrowo w Nintendo eShop na Nintendo Switch na całym świecie jeszcze w tym roku. 

Mieliście wcześniej do czynienia z grami z serii PixelJunk? Czekacie na tę odsłonę? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz