Mario+Rabbids+Rayman

Właściciel zdjęcia: Ubisoft/Nintendo

Oto pierwsze szczegóły dotyczące Season Passa w Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Nintendo uchyliło rąbka tajemnicy i zdradziło kilka dodatkowych szczegółów na temat przepustki sezonowej. Mario + Rabbids: Sparks of Hope wyszło na Nintendo Switch w zeszłym miesiącu, a Ubisoft ma już wielkie plany na przyszłość gry. Już wcześniej wiedzieliśmy, że Rayman pojawi się w nowym Season Passie Mario + Rabbids: Sparks of Hope, ale nic poza tym. Parę tygodni po premierze Ubisoft ujawniło pełne szczegóły odnośnie tego, co będzie zawierał w sobie season pass.Season Pass będzie wydany w trzech DLC, a pierwsze z nich będzie na wyłączność tylko w passie. Drugie i trzecie rozszerzenie będzie można kupić osobno – jedno z nich to te z Raymanem.

Pierwszy dodatek, który się pojawi na początku 2023 roku to The Tower of Doom. W tym DLC Madame Bwahstrella wezwie Mario i jego przyjaciół do walki z przeciwnikami w jej wielowymiarowej wieży, w której jest uwięziony ich stary przyjaciel Spawny. W rozszerzeniu pojawi się również nowy tryb walki, w którym gracze wraz ze zbliżaniem się do szczytu wieży będą walczyć z coraz to trudniejszymi przeciwnikami.

W połowie 2023 roku ma ukazać się drugie DLC. W nim gracze udadzą się na nową planetę pełną nowych postaci, wrogów oraz sekretów. Oprócz nowej zawartości dodatek będzie zawierał nową historię.

Ostatnie rozszerzenie jest najbardziej ekscytujące, ponieważ będzie zawierać legendarnego Raymana. Rayman wraz z Rabbid Peach i Rabbid Mario pojawią się w swojej własnej przygodzie pod koniec 2023 roku, w obecnie niezatytułowanej przygodzie. Fabuła DLC będzie osadzona w nowym tajemniczym miejscu. Niestety nie zobaczymy Mario i Raymana razem.

Season Pass jest zawarty w wersji Gold Edition za 399,90 zł w Nintendo eShopie. Samą przepustkę już można zakupić osobno w pre-orderze wraz z DLC Galactic Prestige Pack za 129,90 zł w eShopie. Mario + Rabbids Sparks of Hope jest dostępne jako, exclusive na Nintendo Switch.Jesteście fanami serii Mario + Rabbids? Planujecie sprawdzić DLC? Dajcie znać w komentarzach lub podzielcie się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz