Sonic-Frontiers-combat-trailer-656x369

Właściciel zdjęcia: Sonic Team

Nowy trailer Sonic Frontiers

W sieci ukazał się nowy trailer Sonic Frontiers, który przybliża dokładniej walkę w grze.  Jest to aspekt rozgrywki, który SEGA przerobiła na potrzeby tego tytułu i obecnie koncentruje na nim większy nacisk w porównaniu do poprzedników.


Najbardziej godnym uwagi jest fakt, że po raz pierwszy w historii Sonica pojawi się drzewko umiejętności. Aby odblokować nowe umiejętności Sonic będzie musiał zbierać elementy umiejętności podczas swojej przygody w Frontiers. Zdobyć je można będzie na dwa sposoby poprzez pokonywanie przeciwników oraz niszczenie przedmiotów. Wyraźnie widać, że w miarę postępów w grze, umiejętności, z którymi gracz będzie zaczynał nie wystarczą by pokonać niektórych wrogów.

Dodatkowym zadaniem będzie zbieranie czerwonych nasion mocy i niebieskich nasion obrony, aby zwiększyć statystyki jeża. Ponownie wygląda to tak, że będzie to konieczne do robienia postępów w grze i pokonywania cięższych przeciwników.

Jeśli chodzi o ruchy i umiejętności mamy klasyczny atak naprowadzający wraz z zupełnie nowym dla serii Sonic. Sonic Boom będzie pozwalał zadawać duże obrażenia przeciwnikom, ale z dystansu, z kolei Wild Rush sprawi, że jeż zbliży się do przeciwnika, poruszając się zygzakiem w powietrzu unikając tym samym ataków oponentów. Zaprezentowano również bardzo szczegółowo umiejętność Cyloop ujawniając, że może być używana do szybkiego zbierania upuszczonych pierścieni.

Ilość informacji w trzyminutowym materiale jest bardzo duża. Zobaczcie nowy trailer Sonic Frontiers poniżej.


Najnowszy trailer Sonic Frontiers pokazuje, że może to być początek nowej ery w grach z serii Sonic, na którą fani jeża czekali latami. Ujawniono również, że nowa gra Sonic będzie posiadać dodatek, który nawiązuje do serii Monster Hunter, a jej ścieżka dźwiękowa będzie zawierać 150 utworów, co będzie największą ilością w historii serii.

Sonic Frontiers zadebiutuje fizycznie i cyfrowo na Nintendo Switch 8 listopada 2022 roku.

Co sądzicie o nowym zwiastunie? Myślicie, że zmiany wyjdą na dobre serii? Piszcie w komentarzach.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (1)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

Animator3.14zdy
23.10.2022 19:33
Najs.