Have a nice

Właściciel zdjęcia: Gearbox Publishing

Nowy trailer Have a Nice Death - oprowadza po swoich makabrycznych sekcjach

Gearbox Publishing i Magic Design Studios opublikowały się drugim odcinkiem swojej trzyczęściowej serii zwiastunów fabularnych dla mrocznego Have a Nice Death, które zmierza na Nintendo Switch.  Druga część zatytułowana „Life in the Afterlife”, zabiera nas na beztroską wycieczkę po Death Inc., która ma wiele makabrycznych działów – takich jak Dział Zanieczyszczeń Przemysłowych czy Dział Chorób Fizycznych – z których każdy jest prowadzony przez potężnego dyrektora znanego jako Sorrow.


Pierwszy odcinek miał premierę na początku tego miesiąca, a ostatnia część na nadejść w środę 1 marca 2023 roku. 

W tym ręcznie rysowanym roguelike’u 2D wcielimy się w postać Śmierci, założyciela i prezesa Death Inc. Ta podziemna organizacja jest odpowiedzialna za zarządzanie duszami w życiu pozagrobowym, a jako jej najwyższy przywódca będziemy musieli przemierzać proceduralnie generowane działy w siedzibie firmy. Przy okazji łapiąc nieuczciwych pracowników, którzy ignorowali procedury firmowe i zgarniali zbyt wiele dusz z Ziemi. 

Kontrolowanie szefów oddziałów – zwanych Sorrow – i ich sługusów będzie nie lada wyzwaniem. Gra będzie wymagała wielokrotnego przechodzenia przez kolejne etapy, w których będziemy władali bronią, zaklęciami i specjalnymi umiejętnościami, aby odnieść sukces. 

Wydawca ujął cechy gry poniżej: 

  • Odkryj i poznać siedem mrocznych, proceduralnie generowanych działów Death Inc., w których spotkasz zróżnicowaną obsadę pamiętnych postaci, taki jak twój sympatyczny dyniogłowy asystent Pump Quinn, który zawsze chętnie podzieli się z Tobą najświeższymi plotkami z biura. 

  • Podnieś swoje umiejętności w szybkiej walce hack n’ slash, wykorzystując 70 unikalnych broni i zaklęć, które możesz znaleźć i ulepszać, tworząc zabójcze kombinacje. 

  • Ponieważ Śmierć nie może umrzeć, wykorzystaj to, czego się nauczyłeś i zarobiłeś, aby pokonać licznych sługusów i bossów w każdym dziale Death Inc. Ocena wyników po każdym podejściu gwarantuje, że odblokujesz ciekawe przedmioty i ulepszenia, które pomogą Ci w postępach w Twojej podróży. 

  • Przyjęcie większej władzy dla siebie jest kontrowersyjnym posunięciem w kulturze firmy Death Inc. Przykładowo przyjęcie na siebie ulepszenia klątwy może spowodować, że Inspektor Pracy przyzna Twoim podwładnym zwiększone moce, lub co gorsza, podniesie koszt przedmiotów, które są niezbędne w Twojej pracy. 

  • Po zakończeniu swojej pierwszej przygody w Death Inc. wciąż pozostaje wiele do zrobienia, aby udowodnić, że Jesteś najlepszym szefem jaki istnieje. Będą czekać na Ciebie specjalne wyzwania, kolejne tryby trudności, które zawierają unikalne modyfikatory oraz liczne nagrody, które pozwolą Ci uzupełnić Księgę Pamięci o wszystkie bronie, zaklęcia, klątwy i ulepszenia. 

  • Spraw, aby Twoje rozgrywka była optymalnym doświadczeniem dla Ciebie. Dzięki różnym opcjom, w tym dostosowaniu ustawień dźwięku i języka po pełną obsługę remappingu kontrolera, możesz w pełni dostosować swoje doświadczenie, zanim zaczniesz wprowadzać ład.

 
Have a Nice Death ukaże się w formie cyfrowej na Nintendo Switch w eShopie na całym świecie 22 marca 2023 roku. W cenie 71,99 zł.

Jesteście gotowi na wcielenie się w rolę Śmierci? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz