dbtb-season-2-keyart-mobile

Właściciel zdjęcia: Bandai Namco Entertainment

Nowy sezon w Dragon Ball: The Breakers

Bandai Namco Entertainment ogłosiło, że Sezon 2 dla Dragon Ball: The Breakers jest już dostępny na Nintendo Switch. Ta aktualizacja wprowadza Księcia Saiyan Vegetę, który posiada trzy różne formy. Podobnie jak inni Raiderzy, Vegeta może ewoluować podczas każdego pojedynku zwiększając swoją moc i arsenał z każdą transformacją:


  • Pierwsza forma: Saibaman – Jako Raider gracze rozpoczynają mecz jako jeden z wielu Saibamanów na mapie, gdzie mogą przełączać kontrolę pomiędzy każdym z nich. Mogą oni ewoluować, gdy ich punkty życia osiągną zero lub gdy użyją umiejętności autodestrukcji na ocalałym. 

  • Druga forma: Nappa – Nappa może ewoluować, pokonując cywilów i raniąc ocalałych. Może również podłożyć Saibamana, aby zasadzić się na graczy i użyć detektora pomiaru poziomu bojowego by podświetlić pobliskich ocalałych. Jeśli Nappa wypełni swoją energię ewolucji lub jeśli zostanie pokonany przez ocalałych. Może ewoluować do Vegety. 

  • Trzecia forma: Vegeta - Vegeta daje graczom zdolności takie jak użycie detektora do podświetlenia ocalałych lub umiejętności „Call Nappa” do poszukiwania ocalałych, jeśli nie zostali wcześniej pokonani. Gracze mogą transformować się z Vegety w Ozaru – czwartą i ostatnią formę tego Raidera – na dwa sposoby. Można stworzyć Power Ball, kulę energii używaną przez Saiyanów, która symuluje pełnię księżyca lub poprzez zabranie wszystkich siedmiu Smoczych Kul, aby przywołać Boskiego Smoka, który następnie stworzy pełnię księżyca która umożliwi transformację. 

  • Czwarta forma: Ozaru – Ostateczna forma Vegety to Ozaru. Jest to najpotężniejszy Raider w grze, dający graczom niszczycielskie ataki i szeroki zakres ruchów. Jest również odporny na ataki w każdym miejscu z wyjątkiem jego słynnej słabości – ogona. 

Aktualizacja dodała również Rocky Field, całkowicie nową mapę, na której znajduje ikoniczna Wieża Karin, nowy Dragon Tier, z którego gracze mogą zdobyć nowe skiny poprzez odblokowanie rang oraz nowe umiejętności. Są to Instant Transmission, która pozwala graczom znaleźć sojuszników i dotrzeć do nich natychmiast oraz Ki Control, która zmniejsza czas trwania efektu Ki, gdy gracz zostanie złapany podczas ukrywania się przed Raiderem. 

Osadzone w uniwersum Dragon Ball Xenoverse, Dragon Ball: The Breakers to asymetryczna gra wieloosobowa online, która pozwala grać jako Raider – jeden z ikonicznych rywali franczyzy – lub Ocalały – jeden z siedmiu zwykłych cywilów, którzy nie mają supermocy. 

Raider musi użyć swojej mocy, aby wyeliminować Ocalałych, którzy zostali złapani w Temporal Seam – miejscu, gdzie przestrzeń i czas uległy rozpadowi. Muszą współpracować ze sobą, aby odepchnąć Raidera i dokonać ucieczki za pomocą Super Time Machine lub użyć przedmiotów, aby spróbować uciec z pola strategicznego. 


Dragon Ball: The Breakers jest dostępne w sprzedaży detalicznej i cyfrowej na Nintendo Switch. Cena gry w Nintendo eShop wynosi 79 zł. 

Czy wypróbowaliście już nowy sezon w Dragon Ball: The Breakers? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz