FjayF1qVsAA6QBl

Właściciel zdjęcia: Nintendo / Illumination Entertainment

Nowości z Super Mario Bros. Movie zapowiedziane na The Game Awards

Fani oczekujący na Super Mario Bros. Movie będą z pewnością chcieli zobaczyć czwartkowe The Game Awards, ponieważ wygląda na to, że będzie podczas pokazu do zobaczenia coś związanego z filmem. Oficjalne konto The Game Awards na Twitterze ujawniło, że aktor, który podkłada głos pod Toada, Keegan-Michael Key, pojawi się na pokazie, we wpisie jest również obraz grzybowej głowy Toada. Póki, co nie wiadomo, czy zobaczymy nowy zwiastun, czy też może pojawi się klip z filmu. Na szczęście fani nie będą musieli długo czekać by się o tym przekonać! 


Do tej pory ukazały się dwa zwiastuny filmu. Pierwszy z nich zadebiutował w październiku, natomiast drugi ukazał się pod koniec zeszłego miesiąca. Biorąc pod uwagę, że niedawno ukazał się drugi zwiastun, raczej mało prawdopodobne jest, że zobaczymy kolejny nowy zwiastun na The Game Awards. Nintendo wraz z Illumination Entertainment ewidentnie podkręcają marketing filmu. Biorąc pod uwagę fakt, że Keegan-Michael Key będzie tam obecny, możliwe jest, że zobaczymy jakiś materiał skupiający się na Toadzie. Toady pojawiły się w obu zwiastunach, ale to może być doskonała okazja, by bohaterowie dostali nieco więcej uwagi i fani mogli zobaczyć jak zostaną przedstawione w filmie. 

Keegan-Michael Key wystąpi w filmie Super Mario Bros. Movie obok Chrissa Pratta (Mario), Anyi Taylor-Joy (Peach), Jacka Blacka (Bowser), Charliego Daya (Luigi), Setha Rogena (Donkey Kong), Freda Armisena (Cranky Kong), Kevina Michaela Richardsona (Kamek), Sebastiana Maniscalco (Spike) i Charlesa Martineta. Film ma mieć premierę 7 kwietnia, a wokół niego jest całkiem sporo szumu. Chociaż początkowo fani byli dość sceptycznie nastawieni, co do produkcji filmowej, dwa zwiastuny zrobiły wiele, aby zmienić ich opinię. 

Czy planujecie oglądać The Game Awards? Czy Wy również nie możecie się doczekać premiery Super Mario Bros. Movie? Dajcie nam znać w komentarzach lub podzielcie się swoimi przemyśleniami na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz