FANTASY-LIFE-the-girl-who-steals-time-coming-2023

Właściciel zdjęcia: Level-5

Nowe informacje o Fantasy Life ujawnione podczas pokazu Level-5

Podczas dzisiejszego pokazu Level-5 poznaliśmy nieco więcej informacji na temat nadchodzącego Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time. Gra będzie się dosyć ściśle trzymała formuły oryginalnego Fantasy Life na 3DS, ale będzie zawierała również kilka interesujących zmian w formule.


Fantasy Life i zostało pierwotnie ujawnione podczas lutowego Nintendo Direct, ale teraz dostajemy nieco więcej informacji na temat gry. Podczas dzisiejszego pokazu, Level-5 ponownie przedstawiło świat Reverii, w którym rozgrywa się Fantasy Life. Tym razem gracze będą musieli rozwiązać dwie tajemnice: tytułowej dziewczyny, która kradnie czas oraz smoka szybującego w przestworzach. Niżej możecie zobaczyć nowy zwiastun Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time:

 
Podobnie jak w oryginalnym fantasy Life, tak i w Fantasy Life i gracze będą mieli możliwość wyboru pomiędzy różnymi zawodami. Wśród nich znajdziemy między innymi paladyna dzierżącego miecz i tarczę, drwala czy też kucharza. To w jaki sposób będzie można oddziaływać na wyspę, na której to czy się gra, zależy tylko od gracza. 

Do formuły Fantasy Life wprowadzono również nowe funkcje. Gracz będzie mógł kształtować swoją wyspę tak, aby wyglądała dokładnie tak, jak chce. Można budować swoje miasto zgodnie z własnymi wymaganiami. Dodatkowo urządzanie wnętrz czy nawet relaks na huśtawce. 

Jeśli zdecydujemy się wziąć udział w głównej przygodzie gry, wejdziemy w interakcję z dziewczyną, która może nas przemieszczać w czasie. Będziemy mieli szansę odwiedzić wyspę zarówno w przeszłości jak i w teraźniejszości, aby odkryć tajemnice, które leżą w jej centrum. Popularne postacie z Fantasy Life również powrócą, aby dołączyć do naszej podróży. 

Jeśli zastanawiacie się do czego odnosi się „i” w tytule gry, to według Level-5 ma ono cztery znaczenia. Pierwsze z nich to „island”, ponieważ to właśnie na wyspie toczy się akcja gry. Drugie to „internet”, ponieważ gra będzie obsługiwać multiplayer online, a trzecie to „indywidualny” ponieważ wszystko zależy od tego co gracz będzie chciał robić w tym tytule. Czwarte znaczenie jest najwyraźniej tajemnicą, ale prawdopodobnie dowiemy się tego bliżej premiery gry. 

Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time ma mieć światową premierę na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. 

Graliście w poprzednią część? Czekacie na nową odsłonę serii? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz