mcdonalds-japan-next-happy-meal-toys-feature-kirby-and-pompompurin

Właściciel zdjęcia: McDonald’s / Nintendo

Nowa promocja w McDonald’s z udziałem Kirby'ego

Happy Meale w McDonald’s miały wiele promocji związanych z grami wideo w ciągu ostatniego roku. Wśród nich były powiązania z filmem “Super Mario Bros.”, “Crash Team Rumble” i “MultiVersus”. Wygląda na to, że najnowszym bohaterem, który dołącza do tego trendu, jest Kirby. Promocja ma rozpocząć się 23 lutego. Promocja obejmuje 8 pluszowych zabawek. Siedem z nich jest opartych na samym Kirby, a jeden pluszak jest wzorowany na Waddle Dee. Niestety, jest pewne “ale”. Na razie promocja została ogłoszona tylko w Japonii.


Zwiastun promocji Kirby został udostępniony przez oficjalne konto McDonald’s Japan na Twitterze. Można go znaleźć w tweetcie zamieszczonym poniżej.


Promocja nie wydaje się być skoncentrowana na jednej konkretnej grze Kirby. Zamiast tego jest to celebracja postaci w ogóle. Jeden z ośmiu wzorów jest bezpośrednio inspirowany grą Kirby and the Forgotten Land. Wzór ten przedstawia Kirby’ego z “Cone Mouth”. Biorąc pod uwagę międzynarodową popularność Kirby’ego i sukces, jaki seria odniosła w erze Switcha, wydaje się, że promocja z pewnością trafi do USA. Jednak fani powinni zachować umiar w oczekiwaniach. Było wiele sytuacji, kiedy ciekawe promocje “Happy Meal” pozostawały ograniczone tylko do jednego regionu. Wiele fanów może być rozczarowanych, jeśli ta promocja również tak skończy.

Franczyza Kirby jest współwłasnością Nintendo i dewelopera HAL Laboratory. Era Nintendo Switch przyniosła kilka gier z tej serii, w tym wysoko oceniane Kirby and the Forgotten Land, a także tytuły takie jak Star Allies i Kirby’s Dream Buffet. Rzadko zdarza się, że Nintendo wydaje gry z Kirbym co kilka lat, ale od premiery Kirby’s Return to Dream Land Deluxe w 2023 roku nie ogłoszono żadnej nowej gry. Z doniesień wynika, że nowy system Nintendo ma zostać wydany pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku. Możliwe, że do tego czasu nie zobaczymy już postaci Kirby’ego. Jeśli okaże się to prawdą, fani będą mieli wiele gier, które pozwolą im zająć czas do tego momentu.

Nintendo jeszcze nie ogłosiło oficjalnie nowej konsoli do gier wideo. Jednak fani i media już teraz nazywają ją nieoficjalnie “Nintendo Switch 2”. Nowy system ma rzekomo oferować większe możliwości techniczne niż obecny Switch. Pojawiło się wiele pytań, czy będzie on posiadał kompatybilność wsteczną. Do tej pory gry AAA ogłoszone przez Nintendo na 2024 rok skupiały się głównie na remasterach, remake’ach i portach starszych tytułów. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że firma skupia się na większych tytułach dla nowego systemu. Możliwe, że nowa gra Kirby’ego jest planowana na pierwszy rok.

Czy macie nadzieję, że te zabawki trafią do Europy? Którą z nich najbardziej chcielibyście zobaczyć? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz