c131121dc2a104fb20a02d3cd0713ed7 original

Właściciel zdjęcia: Brook Gaming

Nowa era w łapaniu Pokémonów: Pocket iRecatcher na Kickstarterze

Od czasu wydania opaski Pokémon GO Plus, pojawiło się kilka imitatorów “auto-catchingu”, które chcą wprowadzić coś nowego do złapania ich wszystkich. Jednak wiele z nich (w tym chwytliwie nazwany Pokémon GO Plus +) boryka się z tym samym problemem: po pewnym czasie rozłączają się z grą.


Do tej pory ten problem był rozwiązywany ręcznie, poprzez ponowne połączenie urządzenia, ale Pocket iRecatcher od Brook Gaming jest na drodze, aby ten krok stał się trochę bardziej automatyczny.

To nie jest nowa funkcja - PhotoFast 247 Catcher pochwalił się tym samym osiągnięciem, gdy został wydany pod koniec zeszłego roku - ale rynek się rozwija, a ten kompaktowy sprzęt zapewnia kolejną opcję.

Pocket iRecatcher jest teraz dostępny do wsparcia na Kickstarterze, gdzie obiecuje “Ulepsz swoje Pokémon Go Plus+ dla pełnego i bardziej wygodnego doświadczenia w grze”. Auto Reconnection wydaje się być gwiazdą pokazu dla iRecatcher - monitorując stan połączenia wybranego urządzenia auto-catch i przywracając rzeczy do trybu online w ciągu siedmiu sekund, gdy wykryje spadek - ale sprzęt oferuje również funkcję Auto-Tap, aby Gymy i Rajdy były nieco łatwiejsze.

Pełne podsumowanie funkcji urządzenia znajduje się poniżej:


Tryb automatycznego ponownego połączenia - nieprzerwane łapanie Pokémonów Funkcja
“Auto-Reconnect” iRecatcher wykorzystuje zaawansowaną technologię “rozpoznawania obrazów”, aby w czasie rzeczywistym monitorować stan połączenia urządzenia łapiącego. Gdy wykryje rozłączenie, automatycznie połączy się ponownie w ciągu 7 sekund, zapewniając płynną i nieprzerwaną przygodę z Pokémonami! Złap je wszystkie.

iRecatcher obsługuje Pokémon GO Plus+ i większość urządzeń do łapania automatycznego, działając jako osobisty towarzysz Pokémon, gwarantujący nieprzerwane łapanie podczas polowania.Tryb automatycznego dotykania - łatwe wyzwania w salach gimnastycznych
iRecatcher posiada również niesamowitą funkcję “Auto-Tap”, wykorzystując zaawansowaną technologię “klikania z wykrywaniem otoczenia”.

To nie tylko pozwala trenerom zobaczyć lokalizacje kliknięć, ale także umożliwia szybkie wyjście z dziesięcioma kliknięć na sekundę. Bez wysiłku radzi sobie z rajdami i walkami w gymach, sprawiając, że Twoja przygoda jest łatwa i przyjemna.


Jak zawsze w przypadku urządzeń towarzyszących Pokémon GO, ostateczny wynik będzie zależał od jakości produktu. Do czasu premiery możecie znaleźć więcej informacji na temat Pocket iRecatcher na stronie Kickstartera.

Co sądzicie o Pocket iRecatcher? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz