aishah-mulkey-6JITUHcbD74-unsplash

Właściciel zdjęcia: Aishah Mulkey / Unsplash

Nintendo Switch wprowadza aktualizację 16.0.0.

Nintendo Switch właśnie otrzymało do pobrania aktualizację 16.0.0. Aktualizacja ta pojawiła się po halloweenowej aktualizacji 15.0.1, która rozwiązywała problem powodujący Error Code: 2181-1000. Ten błąd występował podczas korzystania z zawartości do pobrania dla niektórych gier na konsoli innej niż podstawowego użytkownika. Naprawiono również problem, który uniemożliwiał graczom robienie zrzutów ekranu podczas niektórych cutscenek w niektórych grach. 


Zazwyczaj łatki z głównym numerem obejmują szerszy zakres niż aktualizacje z numerem po kropce. Przykładem tego może być aktualizacja Nintendo Switch 13.0.0, która dodała obsługę słuchawek Bluetooth. Inne duże zmiany obejmowały funkcję katalogów z 14.0.0, dodanie Nintendo Switch Online do menu Home w aktualizacji 11.0.0 oraz inne poprawki jakości użytkowania. Co zaskakujące aktualizacja 16.0.0 wydaje się być ogólną aktualizacją, która w większości naprawia nieujawnione błędy.

Według strony suportu Nintendo, dostępna jest obecnie aktualizacja 16.0.0 łatająca system. Na stronie ujawnione zostały dwie zmiany, które przynosi update, przy czym jedna jest bardzo konkretna, a druga jest bardzo niejasna. W notatkach można wyczytać, że nicki użytkowników Nintendo Switch, które nie mogą być używane zostaną zastąpione przez „??” i mogą być aktualizowane za pośrednictwem ustawień profilu. Dalsze notatki wskazują, że wprowadzono również ogólne poprawki stabilności systemu, aby poprawić jego użytkowanie. 


Pozostawia to niedosyt, biorąc pod uwagę inne możliwe ulepszenia, które mogły być wprowadzone do Nintendo Switch. Chociaż nie omówiono żadnych konkretnych szczegółów dotyczących tego, co wiąże się z ogólnymi ulepszeniami stabilności systemu, mogły być one nieco powierzchowne, jeśli nie zostały dokładniej wyjaśnione. Istnieje wiele więcej zmian, które mogłyby zostać wprowadzone do softu Switcha w najbliższej przyszłości. 

Co według was Nintendo powinno wprowadzić do swojego systemu w przyszłych aktualizacjach? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz