nintendo-switch-sports

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nintendo Switch Sports zaktualizowane do wersji 1.2.3.

Druga w tym tygodniu aktualizacja Nintendo Switch Sports o numerze 1.2.3. jest już dostępna.


Dla tych, którzy nie są na bieżąco w temacie, patche Nintendo w tym tygodniu mają za zadanie rozwiązać problemy, które zaczęły się pojawiać od wersji 1.2.1. Wraz z tą aktualizacją, na celowniku znaleźli się przede wszystkim cheaterzy. Z czasem niektórzy gracze napotkali problemy związane z crashami po pobraniu łatki 1.2.1. Z powodu powstałych problemów, serwery online zostały wyłączone na okres kilku dni.

Ze względu ostatnich problemów, Nintendo w ramach rekompensaty, przedłużyło posiadaczom Nintendo Switch Sprots, którzy mają abonament Switch Online członkostwo o tydzień. Kolejne informacje pojawią się później. Dodatkowo, między 17 października a 2 listopada, wszystkie punkty zdobyte podczas gry w „Play Globally” zostaną podwójnie pomnożone we wszystkich sportach. Kolejną informacją jest to, że trwają prace nad rozwiązaniem, dzięki któremu gracze będą mogli zdobyć nagrody, które mogli przegapić. 

Po aktualizacji niektórzy gracze mogą zauważyć zmianę w kolejności akcesoriów w panelu customizacji avatara, będzie inna niż przed aktualizacją. Mimo wszystko nie będzie to miało żadnego wpływu na samą grę. 

Wszyscy posiadacze gry mogą już pobrać aktualizację w nowej wersji 1.2.3. Kolejna aktualizacja dodająca do gry golfa zaplanowana jest na najbliższe wakacje. Nintendo Switch Sports jest dostępne w eShopie w cenie 170 złotych. 

Pobraliście już aktualizację dla Nintendo Switch Sports? Zauważyliście jakieś dodatkowe zmiany? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz