switchnews segaTemplate2250x1266 Sega US MX CA

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nintendo Switch Online Expansion Pack dodaje jedną z najpopularniejszych gier

Nintendo Switch Online Expansion Pack zachwyca graczy dodając jedną z najlepszych gier arcade wszech czasów do swojej stale rosnącej biblioteki klasycznych tytułów. Wśród nich znajduje się Street Fighter 2: Champion Edition, klasyczny hit arcade, który naprawdę wyróżnia się spośród innych gier. Expansion Pack oferuje różnorodne gry, które zaspokajają różne gusta i preferencje, zabierając użytkowników w nostalgiczną podróż przez wiele generacji konsol. Najnowsza aktualizacja Nintendo Switch Online Expansion Pack dodała cztery dobrze znane tytuły do rosnącego katalogu gier.
hqdefault
Street Fighter 2: Champion Edition, wydany w 1992 roku przez firmę Capcom, to ulepszona wersja oryginalnego Street Fighter 2, zawierająca poprawioną grafikę, nowe ruchy postaci oraz możliwość grania jako jeden z czterech bossów, którzy wcześniej nie byli grywalni. Ta wieloosobowa bijatyka podbiła świat szturmem, a jej światowe zyski z automatów przekroczyły 2,3 miliarda dolarów. Jej ogromna popularność umieszcza ją wśród trzech najwięcej zarabiających gier arcade wszech czasów, zaraz po Pac-Manie i Space Invaders.
pulsemantitle-1024x768
Oprócz Street Fighter 2: Champion Edition, do Nintendo Switch Online Expansion Pack dodano trzy kolejne klasyczne gry. Pulseman, wydana w 1994 roku, to platformowa gra akcji stworzona przez Game Freak na konsolę Sega Genesis. Fabuła opowiada o przygodach Pulsemana – istoty półludzkiej, półcyfrowej formy życia, walczącej ze złym Galaxy Gang. Żywa grafika i innowacyjne mechaniki rozgrywki zdobyły sobie rzeszę fanów, że zyskała miano kultowej, a włączenie jej do Expansion Pack z pewnością zachwyci zarówno fanów, jak i nowych graczy. 

hqdefault (1)
Flicky, urocza gra arcade wydana przez Segę, polega na sterowaniu małym niebieskim ptaszkiem o imieniu Flicky, który próbuje uratować swoje zaginione pisklęta, unikając przy tym różnych niebezpieczeństw i wrogów. Prosta, a jednocześnie uzależniająca rozgrywka, w połączeniu z jasnymi i kolorowymi grafikami, czyni ją mile widzianym dodatkiem do różnorodnej biblioteki oferowanej przez Nintendo Switch Online Expansion Pack.
sddefault
Na koniec Kid Chameleon, platformowa gra akcji z 1992 roku na konsolę Sega Genesis, dołącza do zestawu klasycznych gier Nintendo Switch Online Expansion Pack.  Prezentuje ona unikalną odmianę gatunku, pozwalając graczom na noszenie różnych masek, które dają im specjalne zdolności. Z ponad 100 poziomami wypełnionymi różnorodnymi środowiskami, wrogami i powe-upami, ta gra oferuje wyzwanie i angażujące doświadczenie dla graczy o różnym poziomie umiejętności. 


Nintendo Switch Online po raz kolejny dostarczył imponujący wybór klasycznych gier, na czele z przełomowym Street Fighter 2: Champion Edition. W towarzystwie Pulseman, Flicky i Kid Chameleon gracze mogą teraz cieszyć się tymi ikonicznymi tytułami w swoich domach. Ta najnowsza aktualizacja pokazuje poświęcenie Nintendo w zachowaniu i udostępnianiu historii gier, zapewniając, że te ukochane gry będą nadal bawić i inspirować kolejne pokolenia graczy. 

Która z gier dodanych do biblioteki klasycznych tytułów w Nintendo Switch Online jest waszą ulubioną? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz