poksy

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowa aktualizacja do Pokémon Scarlet i Violet ma poprawić problemy techniczne.

Nadchodzi nowa aktualizacja do Pokémon Scarlet i Violet, przeniesie grę do wersji 1.1.0. Aktualizacja będzie zawierała kilka napraw błędów oraz rozpocznie pierwszy sezon bitw rankingowych w grze, ale patch notes traktuje również o licznych problemach z wydajnością, które gracze napotkali w grze. Patch notes zawiera również oświadczenie Nintendo, że firma bierze na poważnie do siebie uwagi graczy i dodaje, że wszelkie ulepszenia są już w drodze. Ver. 1.1.0 (udostępniona 1 grudnia 2022 r.)


  • Pierwszy sezon bitw rankingowych zostanie rozpoczęty, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się bitwami rankingowymi w Battle Stadium. Sprawdźcie powiadomienie w grze, aby uzyskać więcej szczegółów na temat Ranked Battles Season 1 
  • Naprawiono problem, który powodował, że muzyka nie była odtwarzana poprawnie podczas walk z Elitarną Czwórką i Top Championem na Victory Road. 
  • Wprowadzono także inne wybrane poprawki błędów. 

Jesteśmy świadomi, że gracze mogą napotkać problemy, które wpływają na działanie naszych gier. Naszym celem jest zawsze zapewnienie graczom pozytywnych wrażeń z naszymi grami, dlatego przepraszamy za niedogodności. Poważnie traktujemy opinie graczy i pracujemy nad ulepszeniami w grach.

Podczas gdy gracze chwalili Pokémon Scarlet i Violet za zmiany w klasycznej formule Pokémonów, wielu było niezadowolonych z działania gry. Podczas gdy same problemy nie mają negatywnego wpływu na rzeczywistą rozgrywkę, gra działa znacznie gorzej niż tytuły takie jak  Pokémon Legends: Arceus oraz Pokémon Sword & Shield. Nie wiadomo ile czasu zajmie wydanie aktualizacji przez Game Freak i Nintendo.

Pokémon Scarlet i Violet jest dostępne, wyłącznie na Nintendo Switch. Cena gier w eShopie wynosi 249,80 zł. 

Zakupiliście już  Pokémon Scarlet lub Violet? Jakie są wasze odczucia, co do działania gry? Dajcie nam znać w komentarzach lub podzielcie się swoimi przemyśleniami na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz