Timmy nook

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Niezwykły sposób na zysk w Animal Crossing: New Horizons

Minęło ponad trzy lata od premiery Animal Crossing: New Horizons, ale gracze wciąż odkrywają zaskakujące rzeczy ukryte w grze. 


Jak zauważono po raz pierwszy na łamach Kotaku, pewien gracz Animal Crossing na Reddicie podzielił się mniej znanym sposobem na zarabianie waluty, który nie wymaga zbyt wielu sztuczek czy korzystania z błędów w grze – potrzebna jest tylko zdolność spania w nocy z poczuciem winy. Poniżej można zobaczyć jak gracz o którym mowa, sprzedaje skrzynkę na datki na swojej wyspie Timmy’emu i Tommy’emu za imponujące 199 920 Bellsów. Jest to całkiem niezły zysk biorąc pod uwagę, że zbudowanie skrzynki kosztowało tylko 800 Nook Miles tickets. 

Jeśli nie wiecie, skrzynia datków została dodana do New Horizons w aktualizacji 2.0, a idea polega na tym, że można ją umieścić na swojej wyspie, a mieszkańcy/odwiedzający mogą zostawiać małe napiwki za całą ciężką pracę, którą włożyło się w stworzenie z wyspy domu. Każda osoba może przekazać tylko 1000 Bellsów na raz, ale sama skrzynia może pomieścić do 99 000 Bellsów. 


Więc jak gracz jest w stanie podwoić ilość Bellsów w skrzyni datków? Jak już wiedzą gracze Animal Crossing: New Horizons, Timmy i Tommy codziennie reklamują nowy „Hot Item” który, jeśli gracz go skutecznie znajdzie i sprzeda, skutkuje podwójną ilością Bellsów w zamian.

Czasami Timmy i Tommy się rozkręcają oferując podwójną cenę za skrzynię datków – płacą jednak nie tylko za samą skrzynie, ale taż za wszystkie datki w jej wnętrzu. Oznacza to, że jeśli uda się wypełnić skrzynie na datki do jej limitu 99 000, będzie można ją sprzedać (tylko w te dni, w których siostrzeńcy Nooka tego chcą) za podwójną kwotę. Wymaga to jednak dużej cierpliwości, aby ją wypełnić. 

Chyba właśnie stworzyłeś/łaś całą falę nowych przestępców” odpowiedział jeden z graczy Animal Crossing w komentarzach do posta na Reddicie. Więc jeśli Wy także chcecie się stać przestępcą na swojej wyspie, wszystko co musicie zrobić, to zdobyć przepis na skrzynkę do datków (który można zakupić za 800 Nook Miles Ticket w Nook Stop w Resident Services) i zbudować ją, używając czterech kawałków miękkiego drewna i czterech kawałków zwykłego drewna – spłacicie swoją hipotekę chwila, moment. 

Znacie inne sztuczki ułatwiające życie w najnowszej odsłonie Animal Crossing? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz