Drik9kpTURBXy82NjM4ZjFkNGVhNzJjOTAyMDE0Mjk5YTVhODkyODFhMS5qcGeSlQPM8wDNBZDNAyGTBc0EsM0CpN4AAqEwAaExAA

Właściciel zdjęcia: NetherRealm Studios

NetherRealm Studios naprawia Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch

NetherRealm Studios wydało najnowszy patch do gry Mortal Kombat 1 na konsolę Nintendo Switch. Patch ten niesie ze sobą obietnicę rozwiązania wszystkich problemów, z jakimi fani gry się zmagali. 


Jak donosi Nintendo Everything, najnowszy patch zawiera następujące zmiany, o których można przeczytać w notatkach do patcha: 

  • Sezon 1 Inwazji 
  • Zmiany w balansie rozgrywki 
  • Poprawki w rankingu 
  • Usprawnienia wizualne i ogólne poprawki błędów 
  • Poprawki wydajności 
  • Poprawki czasów wczytywania 
  • Poprawki stabilności 
  • Poprawki lokalizacji 

Ostatni patch przed tym datował się na 27 września. Dziś NetherRealm opublikowało swój patch wyłącznie na konsolę Nintendo Switch 

Wersja gry Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch spotkała się z liczną krytyką ze strony fanów z powodu wielu problemów. Podczas gdy grafika osiągnęła poziomy memicznej sławy, pojawiły się również problemy z wydajnością gry oraz różne błędy. 

Gra została wydana z tak poważnymi problemami, że Ed Boon, współtwórca serii Mortal Kombat i obecny lider zespołu deweloperskiego publicznie zobowiązał się do naprawienia tych problemów. To była absolutna podstawa, jaką konsumenci oczekiwali od niego i NetherRealm, ponieważ właściciele konsoli Nintendo Switch płacili pełną cenę za tę grę. 

Posiadacze konsoli Nintendo Switch nie są naiwni. Otrzymywali wcześniej inne odsłony serii Mortal Kombat i zdawali sobie sprawę, że wersje na Switchu nie będą wyglądać tak dobrze jak na innych platformach. 

Jednak w przypadku wersji Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch sytuacja była zupełnie inna – gra na tej konsoli wyraźnie nie spełniała możliwości sprzętu. Wiele mówi się o „niemożliwych” portach na Nintendo Switch, i chociaż nie oczekujemy, że każda gra od firm trzecich będzie wyglądała tak dobrze jak Doom Eternal czy Wiedźmin 3 na Switchu, to jednak gry na tej konsoli nie powinny wyglądać źle. 

NetherRealm wydało swój pierwszy patch nieco ponad tydzień temu, ale ten patch nie spełnił oczekiwań fanów. Będziemy musieli poczekać na recenzje YouTuberów i mediów branżowych, aby ocenić grę po wprowadzeniu patcha i zobaczyć, czy Mortal Kombat 1 spełnia oczekiwania stawiane przez NetherRealm Studios. 

Jeśli wszystko będzie w porządku, to właściciele konsoli Nintendo Switch mogą także spodziewać się wprowadzenia trybu Invasions. 

Invasions to rozwinięcie ambicji zespołu tworzącego Mortal Kombat w zakresie rozwoju walki poza trybem rywalizacji i trybem fabularnym dla pojedynczego gracza. Invasions zastępuje Kryptę z poprzednich gier i jest rodzajem planszowej gry RPG, w której gracze walczą z inwazją ze złamanych linii czasowych. W trakcie rozgrywki gracze zdobywają wirtualną walutę, którą mogą później wykorzystać na zakup kosmetyków. 

Mortal Kombat 1 jest dostępny do kupna w formie cyfrowej w Nintendo eShop w cenie 314 zł.

Czy według was NetherRealm Studios spełniło oczekiwania fanów w swoim ostatnim patchu? 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz