sclkz3.jfif

Właściciel zdjęcia: Takahiro Miyazawa

Musisz wsadzić Joy-Cona w rolkę papieru toaletowego aby zagrać w tę grę

W ciągu ostatnich sześciu lat istnienia konsoli Nintendo Switch, Joy-Cony były wykorzystywane w różny sposób. Mieliśmy je na nogach, aby kopać wirtualne piłki nożne w Nintendo Switch Sports czy trzymaliśmy je pionowo, by doić krowy w 1-2 Switch. Jednak żadna gra nie wymyśliła tak dziwnego zastosowania dla nich jak niedawno wydana gra Give me toilet paper! 


Zamiast machać joy-conem lub trzymać go pod dziwnym kątem, ten nowy tytuł od wydawcy Takahiro Miyazawy wymaga, aby włożyć Joy-Cona do środka rolki papieru toaletowego i turlać ją po powierzchni, aby móc kontrolować ruchem w grze.  W grze Give me toilet paper! gracz będzie musiał pokonać serię pułapek, laserów i rolek papieru toaletowego w złym stanie, aby dostarczyć rolkę papieru człowiekowi, który jest w potrzebie. 

Jeśli brzmi to dziwnie, to tylko dlatego, że taka ta gra właśnie jest. Poniżej możecie przeczytać nieco więcej o produkcji: 

Jest to gra akcji, w której umieszczasz Joy-Cona w rolce papieru toaletowego i toczysz ją po planszy. 

W grze znajduje się papier toaletowy, którym sterujesz za pomocą swojego papieru toaletowego. 

Jeśli Twój papier potoczy się w lewo, papier toaletowy w grze również potoczy się w lewo. 

„O mój Boże! Papier się skończył!” Pomóżmy człowiekowi w ogromnych tarapatach! 

Uważaj na różnego rodzaju pułapki! 
Całość wygląda dosyć prymitywnie, ale jest to gra w której upuszcza się rolkę papieru toaletowego przez niebezpieczny labirynt, więc nie ma sensu oczekiwać od tego tytułu graficznych wodotrysków. 

Give me toilet paper! jest dostępne do kupna w Nintendo eShop za niewygórowaną cenę 16 złotych. Jest to niewielka cena za wieczór nietypowej rozrywki. 

Czy zamierzacie niedługo włożyć Joy-Cona w rolkę papieru toaletowego? Dajcie nam znać w komentarzach. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz