fotka-glowna

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Metroid Prime Remastered fizyczne wydanie posiada odwracalną okładkę

Fizyczne wydanie Metroid Prime Remastered na Nintendo Switch będzie miało w pełni odwracalną okładkę. Donoszą o tym użytkownicy na Reddicie, którym udało się zdobyć swoje kopie przed nadchodzącą premierą. Podczas gdy Metroid Prime Remastered zostało wydane w formie cyfrowej podczas tegorocznego Nintendo Direct, fizyczne kopie gry będą dostępne w sklepach 22 lutego w Ameryce Północnej oraz 3 marca w Europie i Japonii. 


Nieczęsto się zdarza, że sklepy łamią datę premiery nadchodzącego wydania. Jednak w ten weekend, użytkownik Reddita o pseudonimie Beneficial-Trash3078 wszedł do swojego lokalnego sklepu i znalazł Metroid Prime Remastered już na półce.


Jak odkrył Beneficial-Trash 3078, fizyczne wydanie Metroid Prime Remastered posiada odwracalną okładkę, ze standardową na przedniej stronie i grafiką z japońskiego wydania na drugiej. Według zdjęć udostępniony przez LegoFan12345, rewers okładki gry jest identyczny z tym, który po raz pierwszy pokazano w japońskiej zapowiedzi remastera.

Odwracalne okładki są raczej rzadkością w przypadku tytułów na Nintendo Switch. Większość fizycznych wydań posiada okładkę bez obrazu na wewnętrznej stronie lub z nieodwracalnym obrazem w orientacji poziomej, który można w pełni zobaczyć dopiero po otwarciu pudełka z grą. Poprzednie fizyczne wydania Nintendo Switch, które posiadały odwracalną okładkę to The Binding of Isaac: Afterbirth+ i port Bayonetty 2 – w zeszłym miesiącu ogłoszono, że nadchodzące fizyczne wydanie Ys Memoire: The Oath in Felghana dołączy do grona odwracalnych okładek na Switchu. 

Zdecydowana większość gier na Nintendo Switch, które trafiają do druku z odwracalną okładką to zazwyczaj remastery lub edycje specjalne, choć nie zawsze tak jest. Zarówno Splatoon 2 jak i Splatoon 3 na przykład, zawierały unikalną odwracalną okładkę podczas ich ekskluzywnej premiery na Nintendo Switch. Ponieważ nie ma żadnego standardu branżowego, to wyłącznie od decyzji wydawcy zależy, czy włączy odwracalną okładkę do każdego fizycznego wydania na Switcha. 

Fani są zachwyceni, że fizyczne wydanie długo oczekiwanego remastera Metroid Prime zostało obdarzone tym małym dodatkowym akcentem.

Posiadacie w swojej kolekcji jakieś wydania z odwracalną okładką? Lubicie tego typu detale? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz