maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Mario Party i Mario Party 2 dołączają do Nintendo Switch Online w listopadzie

Nintendo ogłosiło, że Mario Party i Mario Party 2 pojawią się na Nintendo Switch Online w przyszłym miesiącu. Obie gry będą dostępne 2 listopada 2022 roku dla subskrybentów Expansion Pack.

Mario Party zadebiutowało na konsoli Nintendo 64, 14 grudnia 1998 roku w Japonii, rok później ukazało się na zachodzie. Była to gra początkująca długi cykl gier imprezowych. Ta klasyczna czteroosobowa gra imprezowa oferuje dziewięć planszy i 56 mini-gier, które można ograć samemu lub z przyjaciółmi.

Mario Party 2 ukazało się po raz pierwszy w Europie 17 grudnia 1999 roku i podobnie rok później na rynku amerykańskim i europejskim. Mario wraz z przyjaciółmi powróciłby wziąć udział w kolejnej rundzie zabawnej gry planszowej z Bowserem grającym tutaj pierwsze skrzypce, pełno tu kostiumów, nowych plansz oraz minigier.

Zwiastun nowych gier dołączających do kolekcji N64 w Nintendo Switch Online poniżej:
Oczywiście, aby ograć te klasyczne tytuły trzeba posiadać rozszerzoną subskrypcję Nintendo Switch Online. Daje to dostęp do wielu old-schoolowych tytułów z biblioteki konsol Nintendo 64 i Sega Mega Drive, a także do dodatkowych zawartości w postaci DLC w niektórych grach na Nintendo Switch. Japonia również otrzyma te same dwie gry 2 listopada. Obie gry będą obsługiwały czteroosobową rozgrywkę.

Kolejne tytuły z Nintendo 64 które mają się ukazać w usłudze NSO to Mario Party 3, Pokemon Stadium, Pokemon Stadium 2, GoldenEye 64, Excitebike 64 oraz 1080° Snowboarding. Japonia ekskluzywnie otrzyma Harvest Moon 64.
nintendo-switch-online-mario-party-1-2-2022-11-2-4
Macie zamiar ograć te klasyki Nintendo? Co sądzicie o najnowszych grach zapowiedzianych dla usługi Switch Online? Podzielcie się z nami opinią w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz