maxresdefault  15

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Luigi w demo Super Mario Bros. Wonder - Zaskakujący wyraz twarzy

Fani Mario, którzy mieli okazję przetestować demo gry Super Mario Bros. Wonder zauważyli, że Luigi wydaje się być ciągle zły podczas rozgrywki, dokładnie tak, jak to miało miejsce prawie dziesięć lat temu w grze Mario Kart 8. 


Zaledwie kilka krótkich tygodni dzieli nas od premiery Super Mario Bros. Wonder, ale fani Nintendo w Stanach Zjednoczonych mieli okazję zagrać w grę wcześniej dzięki stoisku z demo dostępnemu w wybranych sklepach Target. Chociaż samo demo nie przynosi zbyt wiele nowych informacji i w dużej mierze zawiera, to co dotychczas widzieliśmy, to jednak podkreśla jak zaskakująco zły wydaje się być Luigi, kiedy tylko pojawia się na ekranie. 

Nagłe uświadomienie sobie, że Luigi nie chce mieć nic wspólnego z tym, co dzieje się w Super Mario Bros. Wonder, gdy użytkownik Twittera DyamoSuperX udostępnił zdjęcie brata Mario, który ma zamiar rzucić kulą ognia, podczas gdy słowo „Good” unosi się nad nim w powietrzu.  DyamoSuperX stwierdził, że jest to „najbardziej surowa poza Luigiego we wszystkich mediach Mario”. Fani szybko zauważyli, jak zły wydaje się Luigi na tym zrzucie ekranu, zanim przypomnieli sobie nawzajem, że Luigi często wydaje się być zły w grach z serii Mario, nawet jeśli wydaje się być szczególnie rozdrażniony w Wonder. 


Można pomyśleć, że Luigi wygląda jakby był zły tylko wtedy, gdy zamierza zaatakować wroga w Super Mario Bros. Wonder, ale jak zauważył użytkownik SuperMArioOOC85, tak właśnie często wygląda. Udostępniono cztery obrazy Luigiego z różnych zrzutów ekranu z dema i niezależnie od tego, czy idzie, rzuca kulą ognia, biegnie czy nawet skacze, zawsze spogląda wprost w kamerę i wygląda na tak wściekłego, jak nigdy wcześniej.

Jest to drugi najbardziej wściekły wyraz twarzy, jaki kiedykolwiek widzieliśmy u Luigiego. Jak szybko zauważyli użytkownicy Twittera, zły wyraz twarzy Luigiego w grze Super Mario Bros. Wonder przypomina jego niesławne mordercze spojrzenie z Mario Kart 8, które stało się memem w 2014 roku. Mało prawdopodobne, że to bezpośrednie odniesienie ze strony Nintendo, ale zabawne jest zauważenie, że Luigi znów patrzy na kamerę z gniewem i vendettą w oczach w grze z serii Mario, podczas gdy wszyscy inni wyglądają tak samo radośnie, jak zawsze. 
 
Co sądzicie o wyrazie twarzy Luigiego w grze Super Mario Bros. Wonder? Czy wydaje się być naprawdę wściekły? Podzielcie się swoją opinią w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz