Tomb-Raider-new-game

Właściciel zdjęcia: Square Enix

Lara Croft Collection pojawiło się na stronie ESRB

Niespodziewana informacja pojawiła się na stronie internetowej ESRB wskazująca na pojawienie się nowego wydawnictwa Lara Croft Collection na Nintendo Switch.  Ocena wiekowa (ESRB) nie ujawnia, jakie dwie gry będą zawarte w kolekcji. Jednakże krążą plotki, że są to porty dwóch tytułów z serii Tomb Raider, które zostały ogłoszone kilka lat temu z okazji 25 rocznicy marki Tomb Raider. 


Jeśli plotki te są prawdziwe, oznacza to, że zarówno Lara Croft and the Guardian of Light jak i Lara Croft and the Temple of Osiris pojawią się na Switchu, co będzie pierwszym wystąpieniem Lary Croft na tej platformie. 

W skład kolekcji wchodzą dwie gry action-adventure, w których gracze pomagają Larze Croft i jej sojusznikom w szukaniu artefaktów, aby powstrzymać starożytne bóstwa przed zniszczeniem świata” – treść podsumowania oceny. „Gracze przemierzają ruiny w dżungli i starożytne świątynie, rozwiązują zagadki i walczą z hordami wrogów (np. dinozaury, gigantyczne skarabeusze, kamienne demony)."

Gracze używają włóczni, pistoletów, karabinów maszynowych i strzelb, aby pokonać siły wrogów w szybkiej walce. Walce towarzyszą realistyczne dźwięki strzałów, duże wybuchy i efekty drgania ekranu. Niektóre stworzenia rozpadają się na kawałki i/lub wydzielają żółtą ciecz, gdy są trafione. Czerwona krew pojawia się w kilku przypadkach: duże plamy pojawiają się, gdy stworzenie zostaje zmiażdżone między kolczastymi wałkami; strona książki zostaje poplamiona kroplami krwi. Słowo „Bastard” pojawia się w grze.” 

Współzałożyciel Core Design, Jeremy Heath-Smith, zawsze wierzył, że Lara Croft i seria Tomb Raider były skazane na sukces. 

W wywiadzie opublikowanym w tym miesiącu w magazynie Retro Gamer, Heath-Smith powiedział: „Sposób w jaki gra była zaprojektowana, silnik 3D i grafika złożyło się na to, że gra wyglądała jak nic innego wcześniej, więc ludzie byli pod wrażeniem. Po drugie, na ekranie pojawiała się postać kobiety, skaczącej i strzelającej do dinozaurów i tygrysów, wszystkiego co nie powinno strzelać!” 

Nie zapomnijcie, że w styczniu PowerWash Simulator otrzymało darmowe DLC z Tomb Raider, które pozwala na zmycie brudu pokrywającego brudny dom Lary Croft. 

Brakowało wam Lary Croft na konsoli Nintendo? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz